Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges még a terhesség?

Lehetséges még a terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 31 naposak a ciklusaim. Ma vagyok a 34 napba,magas a hőm,égnek a mellem,megnőttek,de a teszt ma reggel negatív.(korai teszt)


Azért 3 napos késés utàn már pozitívnak kellene lennie nem?

Ráadásul 12 napja voltam a férjemmel együtt utoljára.


2021. márc. 28. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

14 nap után mondják, hogy tutira mutatja a teszt:) szóval még van pár nap. csúszhatott is az ovud akár. ovutól 12-16 nap a mensi, szóval ha pont akkor voltatok együtt, még nem feltétlenül késik.


szóval igen, még lehet esély a babára, 2 nap múlva tesztelj egyet ismét! ☺ drukkolok!

2021. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

25-ös tesztet vett a férjem azzal lehet várok szerdáig.

Nagyon izgulok 😊

Köszönöm szépen

2021. márc. 28. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
a 10es már valószínűleg kimutatta volna, ha baba van. ha nagyon türelmetlen vagy, szaladjatok el holnap egy rossmannban, a facelle olcsó és 10es érzékenységű! ha halványan is, de már mutathatja :)
2021. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem is merek tesztelni, már annyit csalódtam

Ki kell várnom legalább a hét közepére, addig vagy megjön vagy 2 csíkos lesz

Remélem 😊

2021. márc. 28. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:
drukkolok nektek! :)
2021. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!