Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hany nap keses utan mutatja...

Hany nap keses utan mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés
Most neztem naptarba hogy marciusba mikor jott meg akkor tunt fel hogy mar megkelett volna.jonnie.3 napja kesik
2021. ápr. 8. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma tesztelsz biztos hogy kimutatja. 10-es facelle esetleg. De barmelyik tesztnek ki kell mutatnia keses eseten :)
2021. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan teszt, ami már a késés utáni első napon kimutatja, tehát nyugodtan tesztelhetsz.
2021. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Aznap mikor meg kellen jonnie,de nem jon, akkkr mar lehet tesztelni es ki fogja mutatni, ha terhes vagy.3 nappal később meg mar főleg.

De miert nem tudjak ezt az emberek

De ha nem is tudjak, ott a google, beírod es mar kiad többszáz találatot. Miert jo az ha itt kerdezitek meg 200adjara is?

Tudom, ettol fuggetlenul ugyanigy ki fogjak irogatni az emberek ide.

2021. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Holnap veszek tesztet patikaba.a gabriell is jo lehet?
2021. ápr. 8. 15:08
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat hogy kerdezt:(mindgyart nem kell tamadni.tapasztalatolra lennel kivancsi kinek hogy mutatta ki
2021. ápr. 8. 15:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez nem tamadas volt a részemről bocsánat. Csak szimplan nem ertem.

Tudom a hangnem nem volt szep, ne haragudj.

2021. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj.tenyleg tapasztalatokra vagyok kivancsi,hogy mikor mutatta ki a teszt
2021. ápr. 8. 15:28
 8/11 anonim ***** válasza:

#1

Ha veszel tesztet kimutatja.

Rossmannban lehet kapni facelle tesztet, 400 ft korul van. Erzekeny teszt. De ennyi kesesnel minden tesztnek ki kell mutatni.

2021. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kétszer teszteltem életemben, egyszer 3, egyszer 4 nap késésnél, mindkétszer majd' leugrott a tesztről a csík.
2021. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok.me teszteltem napkozbe,egyertelmu pozitiv.erosen latszik.keden megyek dokihoz
2021. ápr. 9. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!