Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legerzekenyebb...

Melyik a legerzekenyebb (legjobb) terhességi teszt? Ami meg késés nélkül is ki mutatja már?

Figyelt kérdés
Vagy valami ilyesmit hallottam, vagy olvastam, hogy késés elott, vagy a nem art elott, meg terhes se vagy de már mutatja. 🤣 (ez vicc akart lenni)
2019. febr. 8. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Predictor early
2019. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a predictor early kimutatta. Hétfőre nem vártam és előtte csütörtökön már pozitív volt. De nálam nem egy baba volt, emiatt lehet több volt a hcg már korábban.
2019. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 4-5 nappal menstruáció előtt kimutatta.
2019. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Predictor early (3. vagyok.)
2019. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor azt fogok venni

Köszönöm.

2019. febr. 8. 23:28
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Nincs ilyen, fölös pénzkidobás. Várd meg a beágyazódás utáni +5napot. Tehát az aktus után min. 3hetet!!!!!!!! akkor már biztos.

Sokan itt rontják el, nem értik, hogyan mükődik a teszt.

2019. febr. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 khniki ***** válasza:
100%
Clearblue, 10-es Facelle.
2019. febr. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom pontosan ezeket a datumokat, mikor mi volt, stb. Csak azt, hogy pár napja azért már késik.
2019. febr. 9. 10:16
 9/12 A kérdező kommentje:
Januar 29.-en éreztem valamit. Menstruáció szerű fájdalmas, de csak egy 10percre kB. Akkor, vagy az elott voltunk is együtt a férjemmel. Azóta semmi. Se gorcsoles, se mellfajdalom, semmi. Pedig nekem már menzesz elott 10nappal vagy akár két hettel is mindig szoktak lenni ezek a tünetek, de most nem! Szerintetek?
2019. febr. 9. 10:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemesebb várni, mint fals negatívat tesztelni, mert nem bírsz a fenekeden ülni. Nálam ugyanez a helyzet, pár napja érzem, hogy valami más, tök szokatlan, úgy érzek szagokat, mint valami bombakereső kutya és hányingerem van a nap 10%ában, szívem szerint rohannék a tesztért... Ki kell várni, mert szarabb lesz. Neked mikorra nnem kéne megjönnie?
2019. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!