Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekeztünk csak megszakit...

Nem védekeztünk csak megszakitással, előtte gumival, de ma ezt vettem észre. Fertőzés jele lenne? 20/L

Figyelt kérdés
Megszakitással védekezünk. 20éves vagyok. És ma a folyásom reggel még csak rózsaszin volt, de délután már egész sötét lett, mint mikor megszokott jönni. Két hete voltunk először úgy együtt hogy megszakitással. Előtte gumival védekeztünk. Utolsó mensim két hete volt megszakitásos együttlét után másnap megjött. De miért van ez a folyásom két hét után ? Fertőzés ?
2010. aug. 21. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni. Ha tényleg megszakítottátok, akkor nincs félnivalód.
2010. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de addig még van majd 3 hetem....
2010. aug. 21. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát..lehet beágyazdóástól, de lehet ferőtzés is de lehet hormonzavar is. nőgyógyász irány
2010. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász, mi nem tudjuk megmondani...
2010. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!