Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napközben vagy inkább reggel...

Napközben vagy inkább reggel teszteljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 😊


A ciklusaim átlag hossza 29 nap (van amikor 27, van amikor 30 nap a ciklusom). Március 15.-én volt meg utoljára. Szerintetek érdemes ma már tesztelni így napközben, vagy várjak inkább reggelig?


Menzesz előtt kb. félórával egyet szokott belegörcsölni a hasamba, de már most napok óta görcsölgetek és sokat járok pisilni, valamint a fáradtság, ami feltűnt. A szokásos pattanások elmaradtak most, és a mellfeszülés is.


Várom válaszaitokat! 😊


2021. ápr. 14. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy 10-es érzékenységű teszt talán mutatna valamit de próbáld meg kivárni a reggelt inkább
2021. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10 esdélután nekem 5 nappal mensi előtt mutatta, szerintem reggel még negatív lett volna
2021. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szorítok neked, őszintén, de szerintem várj még pár napot :) Okulás képpen az én sztorim:

Az elsőnél (spontán vetélés) napközben teszeltem halvány pozitívat (10-es érzékenységű teszttel) a nem várt első napján. 5 nappal később megjött.

Most második nekifutásra fogalmam sem volt mikor kellett volna megjönnie az előző vetélés után, úgyhogy valamikor a nem várt előtt teszteltem halvány 10-est, délelőtti pisiből. Ezt utána párszor,naponta ellenőriztem újabb tesztekkel, ahol erősödött a csík. (3 nappal később már a 25-ös is halvány pozitív volt. Hurrá.) Viszont! Az első ultrahangon frászt kaptam, mert nem láttak embriót, pedig számításaim szerint (hcg megjelenése, stb) már ott kellett volna lennie (1 hét különbség kb). Ezek lettek az eredményei a türelmetlenségemnek :D 1 óriási csalódás, aztán 1 hét felesleges para :) A mai fejemmel várnék amíg a 25-ös teszt kimutatja, nem vennék 10-est. A napszak mindegy amikor már pozitívvá válik, én azt tapasztalom. 3 órát tartogatod, utána azért már el szokott színeződni :) Sok szerencsét kívánok neked, és egészséges babát! Írd majd meg a fejleményeket :)

2021. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok, jó reggelt! 😊

A teszt negatív lett (10-es érzékenységű).

2021. ápr. 15. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!