Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 6nappal derék...

Mensi előtt 6nappal derék fájás, puffadás, hanyinger, fáradtság lehet korai terhesség tünetei(soha nem érzem ha meg jön, majd csak a mensi 3.napján) a ciklusaim 30, 29 naposak, tesztet nem csináltam mert felesleges?

Figyelt kérdés
Valaki volt már így esetleg és baba lett belőle, meg mikor tesztelt elsőnek, hanyadik napon a várt után?

2021. ápr. 17. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én ezeket menstruáció előtt éreztem (puffadás, fáradtság). Úgy tudom, hogy ezek a progeszteron számlájára írandók. Nem véletlen, hogy nagyon hasonló érzet tud lenni a korai terhesség és a menstruáció közeledte. Derékfájás nekem mindig a mensi első napján volt, meg most néha hogy babát várok, de inkább csak az 5-6. héten kezdett el jelentkezni. Hányinger is csak a nem várt után 1 héttel, de csak most kezd el erősödni. De mindenki más. Én várnék a teszteléssel még pár napot legalább :) De inkább 6-ot :D
2021. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Várok persze, lehet éppen ez egy nem szokványos mensi lesz ki tudja :D köszönöm szépen a válaszodat :) Boldog Babavárást kívánok neked 😊😊😊
2021. ápr. 17. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Szia nekem hasonló tüneteim voltak mint mensi előtt, annyi volt más hogy nem várt előtt 3 napig jött valami barna kicsit furcsáltam, ma voltam dokinál igazából 7+2 hetes lennék de kisebb a baba 1 héttel, volt szívhang halistennek :) az igazi tünetek 5-6 hét körül jönnek nem a leg kellemesebb 😃 drukkolok 😊
2021. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
3-as, úgy látszik sorstársak vagyunk, ami a kisebb babát illeti. Neked mekkora most a pici? :)
2021. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát bízom benne hogy hát ha baba, de ha még sem akkor majd kövi hónapba :) Gratulálok mind a kettőtöknek a babákhoz 😍😍
2021. ápr. 17. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi :) Írj majd, hogy nálad mi a helyzet :)
2021. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok legutóbb 1 héttel volt kisebb, pár nap múlva újra mennem kell, azt mondta a doki nyomon kell követni a fejlődést hogy kisebb de reméljük minden rendben lesz :)
2021. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!