Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szoktatok válaszolni erre...

Mit szoktatok válaszolni erre a kérdésre?

Figyelt kérdés

Tegnap megkérdezte egy ismerős, hogy na tervezitek-e már a babát?

Április óta próbálkozunk, de inkább azt mondtam neki, hogy egy ideig még nem, talán majd később. Rossz érzés lett volna, ha tudja, hogy ennyit kell rá várnunk.

Ti ilyenkor mit válaszoltok?


2010. aug. 22. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ilyen helyzetben, de azt mondanám, hogy majd amikor jönni akar akkor jön! Nálunk így volt mind a 2x! Kitartás, biztos sikerülni fog!
2010. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
olyan tapintatlanok tudnak lenni az emberek, ilyen kérdéshez szerintem csak egy közeli barátnak vagy rokonnak van joga. Elég neki egy igen, nem kell túlmagyarázni szerintem, aztán gondoljon amit akar.
2010. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Utálom ezt a kérdést. Nagyon illetlen, ez egy intim dolog....de én is hasonlót szoktam...
2010. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem illetlen, hanem tapintatlant akartam írni én is.
2010. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Igen, mert gyakorlatilag olyan mintha azt kérdeznék tőled, hogy szexeltek-e?
2010. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
útálom az ilyen kérdéseket(főleg egy PCO-val) sikítófrászt tudnék kapni, az emberektől. azt szoktam mondani, h Lassan kéne..aztán gondoljon amit akar
2010. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
en erre azt szoktam mondani majd jon ha jonnie kell es pont.Illetlen es bunko kerdes en is utalom ha klerdezik.Vagyom en is babara de meg nem lehet ezert plane utalom ha megkerdik.
2010. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha jó ismerősöm kérdezi akkor megmondom,hogy próbálkozunk már egy ideje.Ha más kérdezi azt mondom még ráérünk mert fiatal vagyok.
2010. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én kerek perec megmontam, hogy PCOm van, szeretnénk és reméljük mihamarabb összejön.

Volt aki bocsánatot kért, hogy: "jaj nem tudtam".....

Volt akinek le sem esett...

Én nem szívbajoskodtam ezen a kérdésen, de ettől függetlenül semmi közük hozzá, hogy akartok-e gyereket. És ha akartok akkor mikor és mennyit.

2010. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha meg mondod , hogy PCO-d van vagy endometriózisod vagy petevezeték elzáródás, hát komolyan mondom némelyik nő ugy néz mintha kinaiul beszélnék. Én tölem már nem merik meg kérdezni mert kerek perec meg mondtam, hogy a világon semmi közük hozzá. (Csak lombikkal lehet babánk 2 év után derült ez ki.)
2010. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!