Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így beadatnátok az oltást?

Így beadatnátok az oltást?

Figyelt kérdés

Teherbeesési problémákkal küzdünk már egy jó ideje, a nőgyógyászom adott egy pár hónapot, hogy természetes úton próbálkozzunk (ebből van még 3), utána mennünk kell lombikra.

Most ugye bevezetik, hogy csak oltási könyvvel lehet menni mindenhová, ráadásul a főnököm is erős nyomást gyakorol rám, hogy oltassak. Viszont oltás után várni kell 2 hónapot, ha mi azt kivárjuk, elveszítjük az esélyt hogy természetes úton legyen babánk, csak a lombik marad.


Ti mit tennétek a helyünkben? Oltatnátok? Ha igen, kivárnátok a 2 hónapot, vagy próbálkoznátok utána rögtön és a 2 oltás között is ugyanúgy?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 23. 09:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%
Én szoptatoskent beoltatom magam, mert sok fiatal, meg terhes halt meg. Kikértem az összes orvosom véleményét, mind áldását adta.
2021. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
33%

"Jövő héten kapok kínait"

Még a harmadik oltás is annyit ér belőle, mint halottnak a csók. Ha akarod letesztelheted te magad is milyen magyot alkottak ismét a kínaiak, én covidosként állok rendelkezésedre.

2021. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%
Mi olyan nehéz ezen? Három hónap nem a világ..mi múlik már azon ? Oltasd be magad ha akarod, a második után vártok egy kicsit,próbálkoztok három hónapot és utána visszamész és mehet a lombik.
2021. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
51%

Szia kérdező!

Eddig én is ezen tanakodtam, mint te, tudtam, hogy közeleg az időpont a meddőségibe. Aztán tegnap azt a választ kaptuk ott a professzortól, hogy oltassuk be magunkat még most , es akkor a későbbiekben nem lesz probléma. Tegnap voltunk első alkalommal a klinikán és holnap kapom is a Pfeizert😊 (Németország)

2021. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem teljesen felesleges ez a cécó de te tudod Kérdező.Ahhoz hogy meddőségibe menjetek nem kell a diszkrim kártya szóval ha ezért akarod magad beoltatni akkor ne fáradj és egyébként is elvileg átestél rajta,akkor meg?Tudom tudom a mutáncsok ja ja...Nem ok nélkül lesz egyre mutálódottabb de ez már egy másik téma
2021. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
34%

Ellenanyag tesztre menj ha annyira kell az a diszkrim kártya ennyi

#25

2021. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
51%
Kaáliban lesz lombikunk a hónapban. Én megkérdeztem a dokimat, hogy szerinte oltassak e, mert nem akarok 3 hónap csúszást. Mondta, hogy nyugodtan, mire lemennek a vizsgálatok, mert túl is leszek rajta. Merthogy a kínain kívül már mindegyiknél elég két hetet várni. Így amint kiderült a sikertelen inszem mentem az első szputnyikért, közben végigjártam a lombikos vizsgálatokat, rá 3 hétre második szuri, két hét múlva lesz a leszívásom, így egy hónapot se vesztettem, viszont nem kockáztatok semmit, és védve kezdhetem a terhességet
2021. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!