Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmaradt napján nem védekez...

Az elmaradt napján nem védekeztünk. Azóta sem jött meg ma egy hete. Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát de nem probálkozásnak számitott ez. Kérdezte is a férjem hogy akkor most ugyse lehet nem? Hát nagyon remélem,hogy de és késett az ovum mert mostmár 7 napja nem jött meg azóta sem. Volt már ilyen hosszú ciklosom amikor elmentem dokihoz is es akkor is volt petém ami megrepedt mar csak most késöbb. Valakinek volt már ilyen hogy így lett babás? :)
2021. ápr. 27. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet
2021. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Biztos vagy benne, hogy a férjed is szeretne gyereket? Jó lenne tisztázni. Amúgy lehet, persze. Egy hét múlva már tesztelhetsz, ha addig sem jön meg.
2021. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Mi a vőlegényemmel ebben a hónapban beszéltük meg, hogy mostantól mehet "élesben" a dolog, de a mensinaptár szerint akkor már 1 hete lekéstünk az ovuról. Viszont több helyen olvastam, hogy sokszor maga az aktus is válthat ki spontán peteérést, és sokan így estek teherbe a mensihez közeli időszakban. Nem tudom, ez mennyire igaz, de sok szerencsét kívánok! Majd írd meg, mi lett! 😍😊
2021. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2. Valoszolo. Ezt megis mibol szurted le? Igen biztosan. O ugy gondolja most is hogy terhes vagyok es tok jo kedve van hiaba mondom neki hogy azert ez nem biztos es meg o magyarazta nekem hogy barmikor teherbe lehet esni. 😆
2021. ápr. 27. 11:32
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem ugy kerdezte hogy jaj renelem nem lehet igy hogy aznap kellett volna megjonnie hanem kicsit csalodottan. Ha nem akarnak gyereket nem benne el bennem. Ilyen egyszeru.
2021. ápr. 27. 11:34
 6/15 A kérdező kommentje:
Irok majd ha megjott vagy ha tetszteltem. Nem merem magam bele elni addig . ☺️
2021. ápr. 27. 11:37
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
#3 Ahol ezt olvastad, azt az információforrást iktasd ki az életedből, mert butaságokat hord össze. Nincs ilyen, hogy soron kívüli peteérés meg spontán peteérés. Olyan van, hogy az ovuláció időpontja nem egységes a nőknél. Nem mindenkinek a 14.napon történik.
2021. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen ilyen tenyleg nincs!
2021. ápr. 27. 13:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor történhet meg, ha csúszott két hetet az ovulációd, nem túl valószínű, nagyon pici esélye van.
2021. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7 - ezért írtam, hogy nem tudom, hogy ez igaz-e. Amúgy itt olvastam pár kérdés alatt.😅


Az ovu pedig nyilván tolódhat, a testünk nem gép. 😄

2021. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!