Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmaradt napján nem védekez...

Az elmaradt napján nem védekeztünk. Azóta sem jött meg ma egy hete. Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát de nem probálkozásnak számitott ez. Kérdezte is a férjem hogy akkor most ugyse lehet nem? Hát nagyon remélem,hogy de és késett az ovum mert mostmár 7 napja nem jött meg azóta sem. Volt már ilyen hosszú ciklosom amikor elmentem dokihoz is es akkor is volt petém ami megrepedt mar csak most késöbb. Valakinek volt már ilyen hogy így lett babás? :)
2021. ápr. 27. 11:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Miert ne lenne valoszinu hogy csuszott ket hetet? Siman lehet egyebkent amikor kellett volna rendesen csinaltam ovu tesztet es akkor meg nem volt pozitiv plusz 16.a körül azthiszem de volt egy kis tojásfehér nyákom is de ebbe a hónapba pont semmit nem írtam és figyeltem úgy ahogy szoktam a teszt pedig mindig pontos szokott lenni. Dokim miatt nezek mindent mert gyogyszert szedek pajzsmirigyre igy mindig tudom hogy mikor volt ovum csak pont most nem mert nem teszteltem végig a pozitiv napig.
2021. ápr. 27. 19:33
 12/15 A kérdező kommentje:
Akarmikor egy kis elteres volt rohantam a dokihoz de megnyugtatott mindig mrtt volt peteeresem akkor is 2 es fel hetet kesett az ovum pedig biztos voltam benne hogy ez most kimaradt es mondta is hogy ha akkor egyutt lettunk volna nagy esely lett volna a babara. Remelem hogy most is igy lesz
2021. ápr. 27. 19:36
 13/15 A kérdező kommentje:
En mar a kis eselynek is orulok. ☺️
2021. ápr. 27. 19:37
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudhatod, hogy nálad milyen gyakran csúszik két hetet az ovu, nekem soha nem csúszott ennyit, ez így normális, ezért írtam, hogy nincs sok esélye. Akinek össze-vissza jön meg annál lehet esélye, hogy teljesen máskor ovuláljon, mint kellene.
2021. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megjott.Csak egy hetett csuszott az ovum igy sajnos pont lekestuk. 😕😊
2021. ápr. 28. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!