Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi volt a legelső...

Kinek mi volt a legelső terhességi tünete és mikor jelentkezett?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem jött meg, más később sem volt
2021. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
12 DPO-n farkaséhség, olyan szinten, hogy hajnalban megébredtem enni. Ez egy hétig tartott. Utána jött az émelygés, szédülés, szerencsére egyszer sem hánytam.
2021. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Hullámokba görcsölt a hasam ami csak pár másodpercig tartott ami fura volt mert nem így szokott + szurkált a petefészkeknél. Nagyon kívántam a multivitaminos levet, amúgy nem vagyok oda érte. Ez a nem várt előtt pár nappal kezdődött. 3 nap késésnél teszteltem. Az igazi terhes tünet a 6.héttől jött hányinger és hányás kiséretében.
2021. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem várt előtti napokban ok nélküli idegeskedés oly mértékben, hogy remegtem.
2021. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem az volt a furcsa, hogy nem lett pár pattanás az arcomon, mint mensi előtt pár nappal szokott. Aztán mikor még kellett volna jönnie már fájt a mellbimbóm, az nem szokott.
2021. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Napközben egy rövid 1 órás úton majdnem elaludtam a kocsiban, már esett le a fejem. Nem én vezettem!

Akkor még nem is gyanakodtam (lombikra vártunk, úgy volt hogy nem lehet természetes úton babánk). Rá 4 napra - 2 nap késésnél - gondoltam, hogy tesztelni kellene, és rögtön két csík lett. Néztem egy nagyot! 🙈

A tünet persze csak utólag esett le.

2021. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gyomorrontás jellegű tüneteim voltak (hasmenés, borzasztó hanyinger, öklendezés), de ekkor még nem gyanakodtam, csak utólag raktam össze.

Nem jött elő a herpeszem és nem jött meg... 3 nap késés után teszteltem, egyből pozitív lett.

2021. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Még várom az elsőt... 4 gyerekem van. 😄
2021. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rettentően álmos voltam napokig. Ez a nemvárt napnál korábban érkezett,így azt hittem pms,vagy beteg leszek. Aztán egy hete tartott már nálam ez, közben társult mellé egy nagyon rossz érzés amit a mai napig nem tudok elmagyarázni. Belül nem éreztem jól magam. Már egy hete késett akkor a parom mondta,hogy ebből elég hoz tesztet csináljuk meg. Délután volt,de olyan erős pozitív lett,hogy nagyon..😃
2021. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
A nem várt előtt iszonyú mellfájás, ami egyébként is szokott nekem mensi előtt, de akkor a mellem oldala fájt. :)
2021. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!