Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam tesztet negatív...

Bt17 kérdése:

Csináltam tesztet negatív lett és rá 1,2 napra látszott a 2 csík de halványan? Szúrkál a hasam nem is vagyok igazán jól most akkor terhes lennék? Bizonytalan vagyok. Hozzá teszem 15 én véreztem 3,napot a 4 nap barnás volt

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha két csík van a terhességi teszten, akkor igen, terhes lehetsz. Pár nap múlva ismételd meg és kiderül.
2021. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Várj, két tesztet csináltál, vagy a negatívat kukáztad ki két nap múlva? Nem teljesen egyértelmű a leírtakból, ahogy az sem, hogy mikor kellett volna menstruálj. 15.-én volt az ideje? Ha igen, akkor már azért bőven mutatnia kéne a pozitívat.
2021. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15-én menstruáltál, akkor nem csoda, hogy negatív a teszt, kb egy hete volt peteéréred. Az meg, hogy a negatív teszten két nap után lett a csík, teljesen lényegtelen.
2021. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Te két napig őrizgetsz egy puska tesztet ?
2021. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen őrizem mekkora bunkó vagy a barátnőm ugyan így volt neki se mutatta ki elsőre a 2 nap lett halvány a második és képzeld el 6 hetes terhes mekkora aljas vagy!!!
2021. máj. 6. 20:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Időn túl nem érvényes a teszt. Ez benne van a leírásban is, amit illik elolvasni. A legtöbb teszten megjelenik X idő után még egy csík, ezért nem nézegetjük 2 nappal később.

Vegyék másikat, ha biztosra akarsz menni.

2021. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Várjá, most mi volt aljas? Hogy megkérdezték, hogy őrizted-e? Bszki, tanulj meg fogalmazni, mert nekem például még midig nem tiszta, hogy a negatív tesztre két nappal újat csináltál, ami már pozitív, vagy az eredetileg negatív teszten láttad-e meg a másodikat.
2021. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Aljas? Bunkó? Nem hiszem hogy az lettem volna, mondjuk nem mintha meghatna, ostoba emberek véleményére nem adunk.

Igen megkérdeztem mert számomra érthetetlen hogy egy értelmes ember 2 napig őrizzen egy pisis tesztet főleg hogy negatív.. mondjuk legalább a válaszodból leszűrtem hogy minden lehetsz csak értelmes nem.

A másik fele hogy igen a teszteknek is van érvényességi ideje ahogy a #6 mondta.

2021. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy terhes, legalábbis ez alapján nem. A kikukázott /őrizgetett időntúli teszted érvénytelen.
2021. máj. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!