Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg 3. hetenel mellfajda...

Terhesseg 3. hetenel mellfajdalom, bő folyas, meg akar jönni érzés lehet?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 08:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
74%
Van pozitív teszted? Mivel még nem kèsik, semmi sem biztos. Ha pozitív is a teszt előfordulhat, hogy kèmiai lesz.
2021. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem terhesség még olyankor, mert még az sem biztos, hogy be tud ágyazódni normálisan a megtermékenyített petesejt. Szerintem nem kéne már kb rögtön az aktus után ezen agyalni. Nálam egyébként úgy volt, hogy a pms tünetek már jelentkeztek a 3. héttől, kivéve mikor volt megtermékenyítés, mert akkor a nem várt előtt csak 1-2 nappal jelentek meg a szokásos tünetek. A ciklus 3.hetén a meglévő pms tünetek nem jelei a létrejövő terhességnek, de nem is zárják ki a lehetőségét persze. Ilyenkor még csak a jóég tudja mi a helyzet, ne agyalj rajta. Majd ha késik tesztelsz, és kiderül.
2021. máj. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
42%
Ha pozitív a teszt, akkor már beágyazódott, tehát nem igaz az elméleted.
2021. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
az en elmeletem?
2021. máj. 8. 10:37
 15/27 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem ezek az érzékeny tesztek mutatják a beágyazódás kezdetét is mert már ott is termelődik minimális hcg, ha sikerül a beágyazódás onnantól ugrik meg a hcg szint.

Nekem az utóbi hónapokban van hozzá szerencsém 8-9 dpo halvány + teszt majd megjön. Ott kezdene beágyauódni de nem tud valamiért.

2021. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam, hanem a #12-nek.
2021. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
#15: Igen, ez a kémiai terhesség. De a nevében is benne van: terhesség. Sajnos nem sikeres, de valami elindul mégis.
2021. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Teszteltem mar igen es halvanyan mutat pozitívat ezért vagyok bizonytalan, ezért kértem tanácsot . Nem vagyok tájékozatlan, tisztában vagyok a pms es a terhessegi tunetekkel is. De... mivel nagyon egyformák igy próbálok reménykedni hogy 2 év utan talán most valami osszejott, elindult valami mert eddig pms tüneteket nem igazan tapasztaltam, főleg nem a menzeszem előtt már 9 nappal. Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 8. 15:03
 19/27 anonim ***** válasza:
24%
13-as, milyem elmélet? Jézusom :D A hcg a beágyazódás után kezd el rohamosan nőni. Az előtt nincs az az isten, aki pozitívat tesztel otthon. A 3. héten általában (egy átlagos ciklusnal, ahol nagyjából középtájt van az ovuláció) még épp hogy útnak indul a megtermékenyített petesejt a méh felé, a beágyazódás a kanyarban sincs még. És ez nem elmélet, hanem 8. osztályos biológia.
2021. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Arya93 válasza:
Meg a beágyazodás időszakában lehetsz, érezhetsz hasfajas is mellfeszülést is. Nekem azt mondták normális. Próbálj meg magnéziumot használni. Az segít a hasfájásom.
2021. máj. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!