Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg 3. hetenel mellfajda...

Terhesseg 3. hetenel mellfajdalom, bő folyas, meg akar jönni érzés lehet?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 08:12
1 2 3
 21/27 Arya93 válasza:
Pihenj sokat, és került a stresszt.
2021. máj. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Itt a sok rosszindulatú nagyokos majd megmondja a tutit!
2021. máj. 9. 06:49
 23/27 anonim ***** válasza:
19: Ugyanezt mondtam én is. Még ki is javítottam, hogy legkorábban a 4. hétben lehet, s 3.-ban semmiképp. Azt nem értettem csak, miért állítják itt egyesek, hogy menzesz előtt nem lehet pozi tesztje. A beágyazódàs mindenkinél máskor van, korábban vagy később.
2021. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Akár milyen hietetlen TESZTELTEM! POZITÍVAT!!!! nem tudom mikor lehetett peteeresem de ezek szerint már van hcg-m is! Még arra gyanakodok hogy előző honapban már megfonganhatott mert megjott igaz, de kb 2 napig tartott es nagyon kevés volt
2021. máj. 9. 08:56
 25/27 anonim ***** válasza:
48%
Akkor viszont már az első teszted is erősebb pozi lett volna
2021. máj. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok, az lemaradt😁
2021. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy pozi a teszted. Viszont ahogy az előttem szóló is írja, ha az előző ciklusból fogant, akkor nagyon erős kell hogy legyen a teszted. Nekem most késik 2 napja, és már így is majdnem egyforma a 2 csík.
2021. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!