Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamak! Akik pozitivat...

Kismamak! Akik pozitivat teszteltek, kinek milyen eros volt a 'meg fog jönni' erzes, es mikor kezdodott el? illetve mellette mennyiben volt masabb a menstruacio jeleitol az az idoszak?

Figyelt kérdés

5 nap mulva kell megjonnie. Reggel arra keltem fel hogy gorcsolt nagyon erosen a hasam, es azt hittem meg fog jonni, de nem jott.

A szokasos pattanasok is kijottek most reggel (ki nem nyomhato, akne szeruseg).

Ami fura az az, hogy nem faj a cicim, ami a mensi legelso jele szokott lenni. Illetve hogy sokat kell pisilnem.

Ha addig nem jon meg, keses utan olyan 1-2 nappal szeretnek tesztelni.


Koszonom a valaszokat!:)



2021. ápr. 5. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Most énis ugyan ebben a helyzetben vagyok.. Kb 5 napja gorcsorolok de csak reggel.. Fel vagyok puffadva viszont nekem a melleim fajnak be eresedtek 🙄 folyásom fehér krémszerű.. Ki pattogni nem pattogtam ahogy mensi elott szoktam.. Pisilni enis sokat jarok viszont inkabb csak estére

2 nap mulva nem várom. Bizakodom 🙏


Sok sikert a babához 😊

2021. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szoritok!🤞
2021. ápr. 5. 10:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességnél ugyanolyan tünetek voltak, mintha meg akarna jönni, pár nappal a nem várt előtt nekem is erősen görcsölt a hasam. Második terhességnél nem igazán éreztem jelét, hogy meg akarna jönni. Mindegyik esetben a nem várt nap után 3 nappal teszteltem erős pozitívat.
2021. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem 4 nappal előtte kezdődött az alhasi fájdalom, de aznap reggel már pozitívat teszteltem
2021. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt meg fog jönni érzésem, egyik babámnál sem. 16+3hkm
2021. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Nekem is olyan érzésem volt 4-5 nappal már előtte, hogy megjön, fél óránként nézegettem, hogy megjött-e, mert mindig úgy éreztem, de aztán nem jött.
2021. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat! ☺️

Reggel ota faj a hasam.

Vagy meg fog jonni, vagy babas vagyok.

De az is lehet hogy ez egy ilyen honap😅

2021. ápr. 5. 12:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező uj fejlemény? 😊
2021. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Van meg 2 nap. 😊

A hasam gorcsolget. Ma reggel mikor felkeltem egybol ereztem nagyon erosen a hasfajast ami mindig szokott lenni mielott megjon. A cicim viszont meg mindig nem faj😆

2021. ápr. 7. 19:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok 🙏🤞
2021. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!