Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nagy kérés tizenix...

Szerintetek nagy kérés tizenix év várakozás után, hogy várjunk még decemberig?

Figyelt kérdés
Most boldog, mert elkezdtük végre a vitamin kúrát, kértem erre még 3 hónapot, ami ugye augusztusban telik le. Párom annyira lelkes biztos benne, hogy rögtön sikerülni is fog, már ki is számolta, hogy akkor áprilisban szülök. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy ez nem biztos, hogy így lesz, de attól még nincs kizárva és így belegondoltam, hogy ha tényleg rögtön sikerül, akkor viszont nem szeretnék pont végig a rossz időben terhes lenni, télen még a pufajka kabátot is "cipelni"...+ akkor tavasszal lehet már nem bírnám csinálni a kertet. De most hogy ezt kitaláltam nem igazán szeretném az éppen megkapott boldogságát elvenni ezzel, hogy még tolnám, pedig tényleg egy fantasztikus karácsonyi ajándék lenne és minden idő úgy érzem így klappolna. Szerintetek előálljak ezzel vagy bízzam mostmár a Sorsra, hogy mikor sikerül?
2021. máj. 8. 10:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
#11 te vagy a full sötét elme. Most akkor évekig ne szülessen egy gyerek se?
2021. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Szültem júliusban és januárban is, ezerszer jobb volt, amikor télre jutott a java.

De ha nektek segítségre van szükségetek alapból is (gondolom nem véletlen kell a párodnak a 3 hónapos kúra), szerintem nem túl nagy a valószínűsége, hogy augusztusban rögtön meg is fogan a baba, szóval emiatt hülyeség tolni.

2021. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi garancia nincs rá hogy osszejön elsőre.

Amellett én 36 hetes vagyok és egész nap kertészkedek, kertet renezek, palántázok, stb, nem látom miért ne.

De te tudod mit csinálsz, azt meg a párod tudja, hogy ez nagy kérés-e.

De ezt én kifogás akkor venném.

2021. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én most szültem márciusban (júliusban lettem terhes), tök jó, hogy most nincsenek annyira nagy hidegek, ki lehet vinni 1-2 órára a gyereket, sokáig világos van, és egyáltalán nem volt rossz télen nagy hassal. Nem volt meleg, nem volt lábdagadás. 2 terhes farmerem volt, vettem egy terhes kabátot, meg sok nyúlós felsőt hordtam, és ennyi. Anyukám szerint -aki ősszel szült- rossz volt a nagy melegben nyáron, és utána kisbabával a hidegek miatt nem lehetett nagyon kirándulni se, korán sötétedett, ez kicsit depresszív volt neki. És ha január-februárban jön össze és a hányingertől, rosszulléttől mozdulni se fogsz tudni tavasszal? Ilyen is van ám. Ne gondold túl, ha jönni akar a baba, akkor hadd jöjjön :)
2021. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Kifogás, gondold át, hogy akarsz-e egyáltalán.

Igen, benne van a pakliban, hogy elsőre összejön (kétszer is sikerült), de az is hogy évekig nem.

Egyébként egyik gyerekkel december elején estem (nov. végi utolsó menstruáció) teherbe, de karácsonyra pont nem derült ki, csak két ünnep között ;) És évszak szerint az volt a nehezebb terhesség, mert a 40 fokos nyárra esett a vége. Vizesedtem, puffadtam, járni alig tudtam.

Csak ruhaügyileg volt jobb, mert alig kellett valami "terhes", sima maxiruha elég volt.

Amikor télen voltam nagypocakos, egy rakat ruha kellett, mert a férjem Xxl télikabátjába se fértem bele hasban, hiába híztam csak 8 kilót összesen, kellett a pocakos kialakítás. Tavaszi baba lett, sokkal könnyebben viseltem a végét is.

2021. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
24%

#11

Te kihez beszélsz? 😂

2021. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
71%

16, egy törölt kommentre reagált.

De nem lett volna nehéz kitalálnod, mert látszik a kommentek elcsúszott sorszámából. ;)

2021. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen hülyeségeken csak azért agyalsz, mert még nem vagy "benne" a próbálkozásban. Hidd el, pár hónap sikertelenség után máris mindegy lenne. Én is úgy "terveztem", hogy majd nyár végén-ősszel teherbe esem, és akkor tavasz-nyár elején szülök, mert úgy képzeltem el. Aha, 1,5 év kellett hozzá, hogy egyáltalán teherbe essek, és pont télre jön ki.
2021. máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

#17

Neeem. Szerintem csak magában írogat szegény. 😂

2021. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ezt a sok segítséget! Ha ismernétek nem mondanátok, hogy kifogás, mert megmondanám a frankót, mint ahogy az eddigi sok évben is tettem. Az mondjuk köztudott, hogy még kicsit mindig parázok ettől, de ha azt mondom mehet akkor mehet. Csak hirtelen olyan közelinek tűnik, úgy ahogy a Párom áll hozzá. Én azért simán belekalkuláltam azt, hogy aug.-i kezdéssel is csoda ha már idén sikerül. De csak a 30+ miatt. Különben semmi bajunk nincs, de szerintem ha 20 lennék is így állnék hozzá, hogy kell az a 3 hónap feltöltés.

Szóval jó volt olvasni, hogy valaki még úgy is tud kertészkedni, kicsit megnyugodtam.:) Törölt hozzászólást nem láttam, de aztán lehet volt. Mindenkinek köszönöm! Írjatok még!:)

2021. máj. 8. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!