Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nagy kérés tizenix...

Szerintetek nagy kérés tizenix év várakozás után, hogy várjunk még decemberig?

Figyelt kérdés
Most boldog, mert elkezdtük végre a vitamin kúrát, kértem erre még 3 hónapot, ami ugye augusztusban telik le. Párom annyira lelkes biztos benne, hogy rögtön sikerülni is fog, már ki is számolta, hogy akkor áprilisban szülök. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy ez nem biztos, hogy így lesz, de attól még nincs kizárva és így belegondoltam, hogy ha tényleg rögtön sikerül, akkor viszont nem szeretnék pont végig a rossz időben terhes lenni, télen még a pufajka kabátot is "cipelni"...+ akkor tavasszal lehet már nem bírnám csinálni a kertet. De most hogy ezt kitaláltam nem igazán szeretném az éppen megkapott boldogságát elvenni ezzel, hogy még tolnám, pedig tényleg egy fantasztikus karácsonyi ajándék lenne és minden idő úgy érzem így klappolna. Szerintetek előálljak ezzel vagy bízzam mostmár a Sorsra, hogy mikor sikerül?
2021. máj. 8. 10:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezi én 40+6ra szültem. Az utolsó nap még a saját lábamon lépcsőztem 2 emeletet. 🤷 Se óriási hasam, se semilyen gondom nem volt 😁
2021. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak kifogásokat keresel. Ha nem akarsz gyereket akkor inkább mond meg őszintén a párodnak de ne ilyen gyerekes kifogásokat keress.
2021. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%

Ez a túlagyalás teljesen felesleges, nem tudhatod, mikor fog összejönni, kár emiatt húzni az időt és minden időszaknál lehet találni pozitívumokat és negatívumokat is.

Én is elterveztem anno, mikor hozzákezdtünk, hogy a február-márciusi baba milyen jó lenne, rövidülnek az éjszakák, lehet majd menni sétálni, jó idő, stb. Aztán kb. fél év után sikerült teherbe esni, így most novemberre van kiírva. :D Hideg, szürke, esős idő, a tél kapujában. De nem bánom, majd lehozzuk valahogy.

2021. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs értelme így túlgondolni.

Nem is biztos hogy elsőre sikerül. Csak részletes kivizsgálás, laborok, szakorvosi konzultáció után lehet azt kijelenteni, hogy "nekünk semmi gondunk nincs", de azt meg a próbálkozás előtt el se kezdik az emberek. Lehet párod spermája nem jó minőségű, lehet el van záródva a petevezetéked, fennállhat összeférhetetlenség, stb, ezeregy gond lehet amiket hosszú hónapok kikezelni.


Másrészt benne van a pakliban a veszélyeztetett terhesség, vagy csak simán a hullafáradtság, akkor meg aztán a hátad közepére se kívánod a kertet (frissen szülve meg pláne nem, de hát ezzel te is számoltál gondolom).

Ha valaki július-augusztus-szeptemberre várja a gyereket, sokszor őket nagyon megviselik a nagy frontok, engem a hidegfront a terhességem legeleje óta kikészít. Szóval van minden évszaknak hátránya ha nagyon be akarja magyarázni az ember.


Ennek ellenére, persze, tegyetek úgy ahogy mindkettőtöknek jó, beszéljétek át, lehet juttok valami konszenzusra ami mindkettőtöknek jó.

2021. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak bántani, de... akarsz te gyereket egyáltalán? Mert a kifogások nagyon jönnek: nem lehet majd a kertet rendezni, kabátot kell venni, stb stb. Ismerek pár kismamát, meg friss anyukát, és olyat is ak icsak most tervez, hát egyiküknél se volt ez a kifogáshalmaz. Amint alkalmas lett az idő, belevágtak és nem tolták még el hónapokig buguyta indokok miatt.
2021. máj. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!