Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen lehetséges vagy teljes...

Ilyen lehetséges vagy teljes mértékben kizárt!? Bőven lent írok, ha van véleményed esetleg tapasztalatod ilyen terén írd le.

Figyelt kérdés

Csupán kíváncsiság.

Tegyük fel, hogy van pozitív teszt és nem is jön meg időben, viszont pár nap késes után meg is beköszönt a nemvart, ami normál verzessel jár és darabkas. Oke tegyük fel ez egy kémiai terhesség volt/látom mindenhol így hívják mikor valami elkezdődik de nem agyazodik be rendesen/ de mivan akkor ha iker terhessegnek indul, és a másik embrió be tudott agyazodni, és hiába volt vérzés ő megmarad? Pl ha 3 embrióból ketto be tudott agyazodni, de egy nem, és ő verzessel távozik ilyen van vagy volt már?

Egyik baratnomnek most jött meg de volt pozi tesztje én is láttam és megjött neki pár nap mulva és most múlt el neki, de folyamatosan hányingere van és a hagymatol, fokhagymától elkezdett oklendezni😔 holott imádja mindkettőt. Továbbá alig eszik. És a hasa aljába nyomást érez, mintha mindig meg lenne neki pedig már nincs. Mondtam neki menjen el dokihoz de azt mondta vár meg egy kicsit vagy csinál majd tesztet de ha negatív nem megy el.. féltem mert legjobb barátnőm, én azért teszem fel ide ezt a kérdést mert nem tudom volt e ilyen. Egyébként az a durva hogy volt már egy terhessége de ott meghalt a baba és mikor már túl volt ezen a gyaszon olyat álmodott hogy ikrei lesznek.. kérlek segítsetek, miért lehet ez neki??? Nagyon féltem legjobb barátnőm:(


2021. máj. 8. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Minél hamarabb menjen, mert akár méhen kívüli is lehet.
2021. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az után már olvastunk de semmi fájdalma nincs és nagyon jól érzi magat. A hanyinger miatt aggódik meg hogy nem tud úgy enni semmit mert étvágytalan.

A nyomást a hasa aljában úgy értettem hogy mindjárt megjon érzése van holott már elmúlt neki, csak egy kicsit barnazik meg. De koszi szépen a választ

2021. máj. 8. 11:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Teszteljen. A kemiait mar nem mutatna erősen.

Viszont mivel menstrualt levalt a nyalkahartya igy nem latok ra sok eselyt.

Akinek megvan terhesseg alatt általában sokkal kevesebb verzesuk van mivel csak egy resze valik le.

A teszt mar kimutatna barmelyik napszakban.

En inkabb area gondolok hogy pszichésen kepzeli be a tüneteket

2021. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csináljon már még egy tesztet
2021. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Katona Dius ***** válasza:
Elméletben előfordulhat, de olyat is hallottam már, hogy valaki menstruált várandósan is. De mindeképpen meg kéne nézetnie magát. Próbáld meg rávenni, hogy menjen el dokihoz.
2021. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

Kizártnak tartom a terhességet.

Mivel megjött neki, valószínű tavozott minden.

Ha ikrek lettek volna, és az egyik maradt volna meg, akkor sem jött volna meg neki.


A mehenkívülinek full nem ilyen tünetei vannak.


En sem aggodnék, ahogy barátnöd sem teszi.

Max lőjön el még 1 tesztet, de valszeg negatív lesz... ha esetleg mégsem, akkor menjen a dokihoz

2021. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, elhagytam a lényeget a kérdésből én birka hogy az nap is tesztelt x epil tesztel is, és rá pár órára megjött neki! Szoval szerintem is pszichés eredetű ez az egész szegénykém nem tudja feldolgozni hogy meghalt a babája. Pint genetikara készültek menni mikor nagyon elkezdett verezni és akkor mondtak neki meghalt a babája:( 2honapig rengeteget sírt és magat hibáztatta. Pszichológus is segített neki de így is ki van. Most hogy volt pozi tesztje annyira boldog volt de mikor megjött neki csak sírt :(

Mondtam neki rengeteg siker story van hogy kémiai terhesség után tényleg sikerült.. szoval ne adja fel.

Telefonon konzultál az orvosával és azt mondta neki azért kellett volna várni 3honapot hogy a nyálkahártya kellő keppen vastagodjon vissza! És azért nem tapadt meg. De mondta neki ne keseredjen el, mert a következő biztos sikeres lesz neki, hiszen most megint “kitisztul” és jobb esélye van meg tapadni.

2021. máj. 8. 11:59
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon koszi a sok választ sokat segítettek.

Annyit szeretnek kérdezni hogy mennyi ideig fog neki távozni ez a kis vérzés neki?? Mert 6.-ik napon van és egy pici verzese mindig van... most akkor kitolódik a ciklusa? Meg az ovulacioja is? Koszike előre is!!

2021. máj. 8. 12:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem kémiai után full igyan olyan volt a vérzésem mint utána.


Az ovut meg igy senki nem fogja tudni megmondani....

2021. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mondjuk általában ő azt érezni szokta mindig mondja szúr neki bal oldalt meg azt a nyúlós valamit magyarázza🤣🤣🤣 mondom oke én nem figyelem így a testem.

Őszintén szerintem azért képzeli be ezeket mert nagyon rá feszül erre a baba témára és nagyon várja szegénykém hogy legyen babája. Ilyen tragédia után csak akkor lábal ki ebből a helyzetből ha várandós lesz.. de ezért vagyunk mi legjobb barátnők hogy segítsek neki!!💜 koszi mindenkinek megegyszer remelem hamarosan bekövetkezik neki is ez a csodálatos dolog

2021. máj. 8. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!