Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnék egy picit...

Hogyan tudnék egy picit elvonatkoztatni a teherbeesésről?

Figyelt kérdés
Tavaly kiderült, hogy babát várunk, de sajnos a 13.héten elvetéltem. Nagyon depressziós lettem, de sikerült kilábalni belőle. Már amennyire lehetett. Nem régóta újra próbálkozunk. (a próbálkozás elején bekattantam, fórum, gyakori kérdések egész nap, ovu teszt, ovu mikroszkóp,fb csoportok,... Stb) aztán rájöttem, hogy ez így nagyon nem oké. Sikerült elengedni ezt a görcsösen figyelek mindent. Tényleg visszatértem a régi kerékvágásba, de. Sajnos az utóbbi napokban, akaratomon kívül észrevettem, hogy volt ovus nyákom és ovus pecsételős vérzésem, aktus után 1 nappal (emiatt teljesen belepörögtem, hogy jókor voltunk együtt, de ennél jobban nem akartam örülni a semminek még) napok óta megint azt veszem észre, hogy hiába terelem el a gondolataimat(kiolvastam 2 könyvet, nézek sorozatot) megint foglalkoztat, hogy sikerült-e és nem akarok visszaesni, abba a beteges állapotba mert az nagyon nem volt normális. Hogy, hogyan lehet abszolút nem görcsölni rá, miután elment egy baba? Vagy ez normális, hogy ennyire ragaszkodom a tényhez, hogy sikerüljön és minden rendben legyen? Tiszta hülyének érzem magam :(

2021. máj. 9. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Pszichológus?!


2 babát vesztettem el (az egyik 24.héten a másik 9). Utána 1 év volt mire megfogant a lányunk. Mégsem őrültem meg, figyelgettem magamat, időre szex, stb...

2021. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Egy cipőben járunk. Nekem 11. héten, majdnem 12.-en derült ki, elhalt a magzat. Napok voltak hatra a genetikai uh-ra, amit már nem értem el..

2hónap volt nagyon nehéz, pláne az első, minden gondolatom ott forgott, hogy miért velem történt ez miért ment el, miért nem maradt stb, de rájöttem ezzel csak hátrafelé haladok. Valamiért ennek így kellett lennie. 3 hónapot kellett várni, addig magneziumot és mehpempot szedtem. Erre most egy kémiai terhességem volt, ami miatt 6 napig vereztem, gorcsoltem.. nagyon megviselt ez is, de konzultaltam az orvosommal mi legyen? És a femibiont javasolta, hogy szedjem, továbbá magnézium, folsav, c vitamin.

Ezt az egeszet úgy tudod kiheverni, hogy előtte rendesen meg gyászolod, kisirod magad. Nekem ez csak is így ment. Utána én is néztem nagyon az ovum, szamolgattam a napokat mikor lenne jó, de rájöttem a spontán dolgok a legszebbek és a legeredményesebbek! Hiszen mikor ovulacio után voltunk csak együtt egyetlen egyszer, na belőle lett a kislanyom :) olyan késői baba lett, hogy a teszt is 5 nap után mutatta ki a nem várt után. De tudtam hogy neki jonnie kellett és kész.

Ezt magadban kell le zongorázni és lezárni, mert ameddig ez nincs meg addig betegesen figyelni fogsz a testeden minden apró rezzenest. Tényleg élj a mának, motivald magad, próbálj ki új dolgokat amelyeket eddig valami oknál nem akartál, és elvezd a paroddal az együttléteket. Sussel finomakat, legyél sokat a barátaiddal, elvezd az életet, egyszóval SPONTÁN történjen minden! És hidd el, mikor egy picit sem lesz eszedben, akkor beköszönt hozzad is a baba!:) remelem egy kicsit tudtam segiteni, igaz mi meg most fogunk újra próbálkozni, de nagyon varom és alig varom, hogy minden menjen a maga útján..:)

2021. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Én ugyan így vagyok 14.hétben betegség miatt megszakítás, majd most februárban missed nem lett szívhang. Én nem depizhettem itthon a 2 éves, de minden ovu után tiszta bolond leszek, korán tesutelek ahol az is látszik, hogy indul valami de megjön.

Nekem teljesen elkéne engednem a korom miatt, mikor a fiamra nézek hál@s vagyok, hogy őt még időben megszülhettem, de belül érzem hogy hiányzik valaki.

2021. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Strucc politika? Szerintem érdemes lesz ezt elsajátítani, mert ha összejön baba, akkor szintén vár rád 9hónap izgalom, amit csak îgy lehet átvészelni. Tehát tegyél meg, amit tudsz, de a többi nem rajtad áll. Törődj bele! Tapasztalatból mondom.
2021. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos az is nehéz, hogy a baráti és rokoni, de még szomszéd szinten is babát várnak mindenhol erről vam szó, vagy ezt látom, és mikor elfelejteném a 2 barátnőm erről beszél. Mikor azt hiszem jobban vagyok, szóba esik mindenki tökéletesen egészséges gyereke (aminek persze örülök, és nem vagyok irigy, de nekem fáj, mert a kisbabámra gondolok, aki nem lehet itt ma velem) padlóra kerülök és azt érzem, ha összejönne megint, újra boldog lennék.
2021. máj. 9. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor nekem összejött másodszorra, kb.a teszt napján voltam felhőtlenül boldog, meg a genetikai uh-k és sima uh-k után, a köztük levő időt a szülésig végigizgultam. Mindig találtam aggódnivalót, féltem, nehogy megint baj legyen. Ma már másképpen próbálnám csinálni.
2021. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 vagyok én az uncsitesóm előtt szültem vomlna 1 hónappal, hát borzasztó a tudat, hogy már nekem is itt lenne és lassan 2 hónapos lenne a lányom😭😭
2021. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!