Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Majus 7. En kellett volna meg...

Majus 7. En kellett volna meg jönnie nem érzek semmit hogy meg akarna jönni.mikor teszteljek? :)

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 17:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Jaj de jó lenne :) hàt remélem . holnap kettő csík lesz 😊

Köszönöm mindenkinek 😊😘

2021. máj. 10. 18:28
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nemvart elott 2 nappal halvany pozi lett,most 4 honapos a lanyom.Szoval akar most is tesztelhetsz.Szurkolok neked.
2021. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Sajnos egy csík.😞
2021. máj. 11. 05:30
 14/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Vegyél egy 10-es tesztet, hátha az mutatja már, akár napközben is megcsinálhatod.

2021. máj. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Várok hétvégéig. De nem tudom miért nem jön meg... Vagy nem tudom 😅🙂

De köszönöm a válaszokat 🙂

2021. máj. 11. 08:26
 16/17 anonim ***** válasza:

Azert nem jon meg,mert annyira remenykedsz. Csinalj nyugodtan egy tesztet meg es amint megerted,hogy nem vagy terhes meg fog jonni szepen. Alapvetoen sok no ezzel gatolja meg,hogy gyermeke legyen,hogy annyira kenyszeresen figyelgeti magat es az egyuttlet utan ugy varja,hogy vegre tesztelhessen,hogy aztan az istenert sem kepesek teherbe esni. Es mikor mar feladja akkor hoppa.. Ott is a baba 😀


Nem rosszindulatbol irtam,de probald ki. Foglald el magad valamivel, mindig legyen valami amivel lekotod magad es ne olvass ilyen temaban, ne is gondolj arra, hogy van esely ra. Biztos vagyok benne,hogy ha nincs alapvetoen semmi problema akkor hamarosan ott lesz az a baba is.

2021. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rà görcsölve élem az életem. Csak nm volt még ilyen és érdeklődtem 😊 köszönöm😊
2021. máj. 11. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!