Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Covid oltás után terhes lettél?

Covid oltás után terhes lettél?

Figyelt kérdés

Sok hír felröppent arról, hogy a covid oltás esetlegesen meddőséget okoz.

Azok jelentkezését várom, akik pont babatervezésben voltak és akik a közelmúltban felvették az oltást (mindegy, hogy melyiket, de írjátok meg légyszi, hogy melyiket) és azóta sikerült összehozniuk a babát!



2021. máj. 11. 14:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, mi évek óta próbálkozunk, endokrinológus nőgyógyász doktorhoz járok és mivel megtaláltuk a problémákat, pont az oltás előtt kezdtük el a kezeléseket, aggódtam is, hogy mi lesz most, de az orvosom azt javasolta oltassam be magam, és minden megy tovább. Ez így is történt, és most elég nagy esélyem van a babára, de ez hétfőn kiderül. Nálunk is felröppent az inszem gondolata ha mégegy cikkus sikertelen lesz, szóval nekünk nem ajánlottak várni 2 hónapot. Sinopharmot kaptunk a férjemmel :)
2021. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%

Április 20-án kaptam meg a 2.oltást,Pfizert kaptunk

Megkérdeztem nem 1 dokit,hogy várjunk? Vagy ne várjunk? Tartsunk-e szünetet,de azt mondták,felesleges,nyugodtan probálkozzunk

Az oltásnak semmi köze a meddőséghez


Oltás nélkül is vannak sajnos meddő nők(barátnőm), vannak sajnos vetélések

Ismeretségi körömben, oltás nélkül halt meg 2 baba 😥 az egyik utcabeli,a másik a másodunokatestvérem

Kapott egy fertőzést a baba

Élt 4 napot,nem tudták megmenteni

Ha az uncsim beadatta volna X hete az oltást,most tuti az lenne,azt pletykálnák itt a városban,hogy az oltás végett volt

A másik babának szivelégtelensége,és tüdő problémája volt,nem vették észre a genetikai ultrahangon,hogy valami nem stimmel

De most mindent erre fognak sajnos



Április 23-án jött meg a menszeszem

Tegnap este teszteltem pozitivat😍

Egyből sikerült a baba,pedig július óta nem védekezünk

Akkor jön a baba,amikor szeretne

Ő most szeretett volna jönni

2021. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2021. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!