Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy jöhet meg a menstruáció,h...

Hogy jöhet meg a menstruáció,ha nemvárt előtt van peteérés? Okozhat ez a késöbbiekben gondot a magzatban?

Figyelt kérdés
27.ciklusnapon peteérés,majd a 29.ciklusnapon menstruáció,ami 5 napig tart,rendesen,darabosan,pont úgy,ahogy szokott lenni.
2021. máj. 13. 15:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Találtam egy ilyet különben, bár te azt írod, hogy teljesen átlagos menstruációd volt:


"Vérzés a terhesség alatt

A vérzés a várandósság alatt csak ritkán élénkpiros, és nem igazán nagy mennyiségű. Abban az esetben, ha élénk színű vérzésről van szó, akkor azzal a jelenséggel állhatunk szemben, amit kezdődő menstruációnak neveznek.


Ilyenkor a petesejt megtermékenyülése a ciklus végén történik, így a szervezet elkezdni a menzesz folyamatát, de mivel megvan a beágyazódás, így a méhfalnak csak egy kis része válik le, vagyis a vérzés sem nagy."

2021. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De érdekes hogy mindenki degralálta a kérdezőt, hogy honnan veszi meg ilyen nincs mire ide jövök megvédeni, hogy igenis lehet erre 0%-ra lepontoztok. Nem csak gyakorin olvasok ilyet, hanem a való életben is tapasztaltam, csak azt nem tudom ide belinkelni. Teljesen mindegy hány százalékban létezik ilyen, azért nem olyan mint a fehér holló. Én tuti felhívnám a nőgyógyászom ezzel a kérdéssel Kérdező, ha bolygat, mert érintett vagy/vagytok és érdekel tessék elmagyarázni/megnyugtatni.
2021. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én pl. nem degradáltam a kérdezőt, de világosan le is írtam, hogy miben nem értek egyet Veled, #12. Ugyanakkor nem is értékeltem a válaszodat, azt mindössze ketten tették meg eddig. Ha meg a statisztikák így működnének, hogy "teljesen mindegy hány százalékben, de márpedig akkor is"... Na mindegy. A lényeg, hogy többnyire nem rendes menstruáció, csak részben válik le a nyálkahártya. De ez akkor sem történik meg minden 28-30 naponta, hónapokon keresztül. Holt biztos, hogy az valami más jellegű vérzés. Nem akarok szemét lenni, de az itt kérdezők bőséges százaléka még egy terhességi teszt eredményét sem tudja segítség nélkül értelmezni. Így én az ő állításaikból nem vonnék le messzemenő következtetéseket.
2021. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én sem elsősorban az itteni válaszokból táplálkozom és való igaz, hogy vannak itt bőven analfabéták, de először mindig a jót feltételezem, az ártatlan vélelme.:) Aztán egyből kapta a Kérdező, hogy nem terhes meg szinte hülye. Na mindegy. Ja ha tudsz erről hivatalos statisztikát persze érdekel. S azt honnan tudod, hogy ketten értékeltek? Kérdező beszéltél az orvosoddal?
2021. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező mondjuk nem ártott volna ha leírod, hogy igazolt terhes vagy. Annyi itt a beképzelt terhes ezen az oldalon, hogy már kb az a ritka aki tényleg terhes.

Amúgy nyilván ha nem dobta ki a szervezeted akkor megmaradt. Az lehetett volna, hogy eldobja az egész nyalkahartyat és akkor értelemszerűen ledobta volna az embriót is.

Ettől függetlenül 12 hét előtt nyilván ugyanakkora eséllyel marad meg vagy nem, mint bármely másik embrió.

2021. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,elnézést,h nem írtam,h terhes vagyok,egyértelműnek gondoltam.
2021. máj. 15. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!