Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha 35 után se...

Szerintetek ha 35 után se lett komoly kapcsolatom és szeretnék gyermeket vállalni akár lombik programmal sperma donorral az mennyire elitélendő?

Figyelt kérdés
Hiába szépítem a dolgot. Ketyeg az órám. Minden női családtagom elég hamar klimaxolt már. Nekem meg egyszerűen nem jön össze egy komoly kapcsolat se. Anyagi hátterem megvan. Házam is. Fel tudnám akár egyedül is nevelni.
2021. máj. 14. 12:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is vállalnám egyedül. De érdemes átgondolni, h.van e mögötted védőháló:szülők, rokonok, barátok. Szükséged lesz rájuk, tök egyedül brutál nehéz lenne.
2021. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen rendben van
2021. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem elitelendo
2021. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő abszolút. De azt, hogy mennyire van messze a klimax nem tudja nőgyógyász nagyjából megállapítani? Azért 35 évesen még nem vagy olyan öreg, a mai világban ahol 45 évesen is simán szülnek nők. Nekem inkább ezzel lenne gondom, hogy most komolyan egy teljesen ismeretlen ember génjeit választod? Olyan hihetetlennek tűnik, hogy nincsen más megoldás. Mint pl.amit az egyik válaszoló is írt, hogy legalább valami ismerős férfi legyen aki szintén vágyik gyermekre, de még egy haver is jobb, mint felcsapni egy sperma katalógust (már ha van ilyen-aztán lehet csak a filmekben-Én mondjuk ebben sem bíznék. Benned is szerintem emiatt (is) merült fel a kérdés. A társadalmi nyomással/elvárással abszolút nem kell foglalkoznod. Csak azt mondom 35 körül azért még nem ekkora a vész szerintem! Ha 10-el több lennél azt megérteném.
2021. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen rendben van. Egyébként meg ilyen témában ne is érdekeljenek a károgók. (Bár itt a jóslatokkal ellentétben úgy néz ki nincs egy sem :D)
2021. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen rendben van ez, egyáltalán nem elítélendő.


Viszont 35 évesen még fiatal vagy ehhez szerintem, simán belefér még 3 gyerek is, ha idén találkozol életed párjával.

2021. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem szülnek simán a nők 45 körül most sem...

Én úgy sajnálom egyébként, hogy ennyire tömegesen nem jön össze sok nőnek és férfinek a párkapcsolat és gyerek és kifutnak az időből ... Jobb egy teljes boldog család.

De nem itelnelek el érte, mert tudom hogy mennyire erős a vagy, és a helyzetedben én is így döntenek szerintem.

2021. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ha 3 év múlva találkozol valaki olyannal akkor is bőven belefér még. Max.40 felett kezdenék ilyesmin egyáltalán filózni vagy keresni ehhez a projekthez egy barát apát vagy hogy mondjam, aztán végső esetben a donor. Remélem azért kicsit sikerült megnyugtatnunk, hogy van még időd!?
2021. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Édesanyám 42 volt mikor klimaxolt. Az ő édesanyja a mamám is alig volt 45 mikor abba maradt neki. A nőgyógyászom azt mondta ilyen jellegű dolgoknál énis kb erre számíthatok. Nem szeretnék közel 40 évesen szülni. És egy kapcsolatban, házasságban se rögtön vagy az évben akarnak gyereket. Ha meg ezzel letámadok egy férfit elkönyvelne annak h csak arra kellek neki. Egyke vagyok. A szüleim is támogatnak benne. Anyagilag nagyon jól állok. De most őszintén megint éveket várjak arra,hogy egyáltalán kapcsolatom lesz?
2021. máj. 14. 20:39
 20/23 anonim ***** válasza:
81%
Arra nem gondolsz, hogy ebben a korban a férfiak is már családra vágynak sokkal jobban, sokkal gyorsabban? Ilyenkor már nem fog senki akarni évekig együtt járni, ha hasonlók a terveitek a családalapítással kapcsolatban és ezt abszolút ne vedd letámadásnak jobb az ilyet az elején tisztázni, így találhatsz gyorsan olyan embert aki ugyanarra vágyik mint Te, aki pedig nem, az had futamodjon, had érezze "letámadásnak" legalább olyanba nem bonyolódsz bele. Szerintem az ilyen dolgok ilyen korban már így mennek. Én is azt mondom, de normál esetben, hogy tessék éveket együtt élni gyermekvállalás előtt, de azért egy ilyen érett korban már hamarabb is lehet ilyenről dönteni. Még olyan ismerősömék jutottak eszembe, két pár, akik hosszú éveket éltek kapcsolatban, az egyik párból a női a másikból a férfi tag akart gyereket és fordítva. Éveket nyűglődtek, majd a két párból a két gyermeket akaró összejöttek és még az évben gyereket vállaltak mert már évek óta erre voltak "kiéhezve". Azóta is együtt vannak. Biztos sok ilyen sztori van. Neked is kívánom, hogy sikerüljön, adj még ennek egy esélyt szerintem. 14,18 voltam.
2021. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!