Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez mégis terhesség?

Lehet ez mégis terhesség?

Figyelt kérdés
Volt 2 védekezés nélküli aktusunk. Április 26-án és május 1-jén. 13-án kellett volna megjönnie,de nem jött. 15-én csináltam egy tesztet az teljesen negatív lett, szóval a 26-ai aktus tuti, hogy nem jött össze,de a május elsejei kérdéses. Azóta sem jött meg nem is érzem, hogy akarna. Elvileg nem lehet gyerekem a rossz hormonális állapotom miatt. (Magas prolaktin szint PCOS). 2x voltam terhes ebből csak 1 gyerek született meg. Mindkettőnél 1 hetet késett mire pozitív lett a teszt. Nyilván tudom, hogy amíg nincs menszi, addig lehetséges. Túl korán teszteltem? Mert ugye azt szokták mondani, hogy 14 nap és annyi is volt. Lehetett később a peteérés?

2021. máj. 16. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj később, mondjuk1 hét múlva... szívesen.
2021. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy nyugodj meg, ilyenkor pont még bármi lehet. Tesztelj pár nap múlva, ha addig sem jön meg.
2021. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyugodt vagyok egyébként lesz,ami lesz. Bárhogy is lesz úgy lesz a jó. 😊 Inkább csak attól tartok, hogy árthattam neki az oltással,mert ma mentem a másodikra...
2021. máj. 16. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt sokan irjak ,hogy az oltas is bezavar,soknak kesik tole a mensi.amugy nekunk is most volt 2 ilyen aktusunk ,elsejere nem varom .Kivancsi vagyok nalad hogy alakul
2021. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy vagyok. Múlthéten oltottak, ma kellene megjönnie, de már 2-3 napja kellene éreznem, de most semmi tipikus tünetem nincs, sőt... Semmit nem érzek. Semmi PMS tünet. Az első oltás után pontosan jött meg, csak nagyon rövid ideig tartott. Most a második oltás után viszont mintha meg se akarna jönni. Nekem is negatív a teszt.
2021. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy akkor tényleg az oltás miatt. Semmit sem éreztem,amikor ma megjött,csak, hogy hirtelen elönt a vér. Előzőleg is menszi előtt kaptam és akkor is késett,de, akkor nem volt benne a baba lehetősége.
2021. máj. 18. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!