Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki,aki covid oltás...

Tanácstalan_lány kérdése:

Van valaki,aki covid oltás után esett teherbe?

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 11:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves 5-os!


Mindenképp próbálj megnyugodni. Remélhetőleg nem.lesz magas lázad, ami eddigi keresgélés rom alapján terhesek körében nagyon ritka volt, a legtöbb kismama második oltás után is csak enyhe karfajast tapasztalt.

Mas veszély eddig nem merült fel. Ahogyan a 10-es is írja,max a láz lehet veszélyes.

2021. máj. 16. 11:47
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

5: nyugodj meg, az első 6 hétben a babának még nincs összeköttetése az anyával, ezzel védi a természet addig ameddig az anya fel nem fedezi és tud tudatosan vigyázni rá, vagyis semmi nem jutott el hozzá az oltásból. Abban is igaza van valakinek, hogy nem az oltóanyag maga a kockázat, hanem az esetleges lázas állapot mint mellékhatás, ha ez jelentkezne (de elég ritka, én eddig maximum hőemelkedésről hallottam ami veszélytelen) akkor hűtőfürdő.

Én egyébként jövőhét szerdára nem várom, és kedden teljes nyugalommal megyek felvenni az első Pfizer oltásomat.

2021. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi 5 minden rendben lesz. Nem te vagy az első no ilyen helyzetben. Úgymond így gyűlnek az adatok. De eddig semmi drámai nem volt.
2021. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként nem is ajánlott terhességi tesztet csinálni az oltás előtt, tehát csak nem lehet veszélyes, ha az lenne akkor valószínűleg javasolnák a teszt elvégzését a biztonság kedvéért, de nem hogy nem javasolják, hanem kifejezetten az a kommunikáció, hogy nem szükséges.
2021. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Köszönöm!

Szputnyikot kaptam és gyakorlatilag rögtön összejött. 8 hónapja próbálkoztunk már sikertelenül. Majd mikor megkaptam a második oltást, mi nem vártunk, de egyszer voltunk együtt konkrétan, mert utána a páromnak el kellett utaznia. Abból az egy alkalomból sikerült, nagyon örülünk:)

2021. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
5 ne aggódj. 14 jól írja, ez a legújabb ajánlás, érdemes utána olvasni, persze mindenkinek szíve joga hogyan cselekszik. Én csináltam tesztet előtte, negatív, bár van még pár napon, de 4 éve sikertelen a dolog.. és csak hó elején voltunk együtt emiatt.
2021. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!