Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj, hogy félek, nincs euforik...

Baj, hogy félek, nincs euforikus érzés bennem?

Figyelt kérdés
Egy ideje próbálkozunk a babával, most úgy néz ki össze is jött de még ijedtem a dologtól. 24 éves vagyok, komoly kapcsolattal, hátter is rendben van, örülünk a babának de nincs az az euforikus érzés bennem. 5 hetes vagyok még csak. Remélem változni fog.
2021. máj. 18. 18:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem az egész terhesség alatt nem volt. Sőt, szülés után sem. Azt hittem, hogy ott majd realizálódik, hogy anya lettem, de nem így lett. Most 2 hónapos a kislányom és most kezdem érezni, ahogy rám mosolyog, hogy igen, ő az értelme mindennek :)
2021. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nahát ez a kérdés!:) Én is írtam ki nemrég de csak hasonlót és ott is meglepődtem, mennyien vállalják, hogy nem olyanok, mint szerintem a nők 99%-a, bár ezeket olvasva már lehet módosítanék a százalékon.

Szóval most kérdés a kérdésben (bocsi, de lehet akkor a Kérdezőt is érdekli ez), hogy akiknek el kellett telnie x időnek, mint pl. 9-nek ~9hó+1év is, azoktól addig nem kérdezte meg a Párjuk, hogy mi a fene bajuk van? Valamennyire csak látszik ez kívülről is, még akkor is ha ez javarészt egy belül lezajló folyamat.

2021. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12-es.

Nekem például rapszodikusan jött ez az egész.

Hol imádtam, hol meg azt mondtam az apjának az éjjel közepén (amikor már nem tudtam sehogy sem lenyugtatni a gyereket)hogy tudod mit? Tiéd!

És bebújtam az ágyba, és hátat fordítottam.


Ennyi.


Aztán persze felkeltem,mert a gyereknek meg én kellettem.Na meg mardosott a lelkiismeret is.


De, alapjában véve "normális" anyuka voltam, vagyok.

2021. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!