Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség tünete?

Lehet terhesség tünete?

Figyelt kérdés
Április elején abbahagytam a fog.gátló szedését, mert babát tervezünk. Utána meg is jött. Májusba megint ami tartott 2 napig alig valami. A héten minden nap szúró fájdalmat érzek a petefészkemnél, olyan megjön érzésem van, de sokkal enyhébb. Ugye rendesen még nem állt be, nem tudok viszonyítani mikor van peteérés stb. Tesztet csináltam, de vagy korai vagy simán nincs baba. Kinek mennyi idő után jött össze, gyógyszer abbahagyása után?
2021. máj. 21. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én december végén hagytam abba a gyógyszert. Januárban elmentem az éves rákszűrésre, és vizsgálatra. Akkor talált a doki a jobb petefészkemben egy cisztát, következő mensi után vissza kellett mennem kontrollra, addigra szerencsére felszívodótt. Peteérésem úgy gondolom van, mert érzem, igaz nem használok ovu tesztet. Ez volt az 5. Sikertelen hónapunk. Ma reggel negatívat teszteltem, jól kisírtam magam és most úgy döntöttünk, hogy félre tesszük a baba témát, és most a szeptemberi esküvőnkre koncentrálunk :) de védekezni nem fogunk, ha jönni akar, jönni fog :)
2021. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok sikert nektek :)

Első voltam

2021. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor én se nagyon reménykedek. Sok sikert nektek is :)
2021. máj. 21. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül olvastam olyat hogy van akinek 1-2 hónap múlva összejött :)
2021. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én január végén hagytam abba a gyógyszert, első hónapban hasszurkálás, puffadás, hányinger, szédülés minden volt. De nem voltam terhes. Aztán 2. hónaptól már a ciklusom is összezavarodott, most azt próbálom helyrehozni
2021. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!