Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok a második babát...

Bevállalnátok a második babát ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az első terhességem alatt kelettkezett egy elég komoly hasi vénatágulatom, ami kiöblösödött a lágyékrész fölött( eléggé fájt, és lehúzódot a gátig. vérhígító, császár, megfigyelés...). A méhem is elég visszeres lett.

szerencsére nem lett semmi baj, csak éppen az az ée még most is ott van. Valószínű belső szervtől jön.

A dokim nem javasolja a második gyereket, mert félő, hogy ez az ér elpattan. viszont én mostanában nagyon sokat gondolok már arra, hogy szeretnék még egy picúrt. 2 éves a lányom.


2010. aug. 24. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
ha az orvos nem javasolja, akkor kerjel mas orvostol szakvelemenyt. Ha az sem javasolja, akkor ne kockaztass. Igy boldogok vagytok, egy esetleges tragedia mindent elronthatna.
2010. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia..nem lehet valamit tenni ellene???? Mármint, műtét vagy valami.. a páromnak a köldökénél belül pattant el egy ér..és elkezdett alvadni..csak azt érezte, hogy néha fáj a hasa..egyéb tünet nem volt..majd jött egy hirtelen rosszullét kórház, és kiderült, hogy a megpattant érből szivárgó vér megalvadt és egy csecsemőfejnyi gombócot formált..azonnali műtét volt az utolsó előtti pillanatban..nagyon veszélyesek ezek ..ha akarsz próbálkozz másik gyerekkel de arra készülj fel, hogy a lányodnak már nem biztos, hogy lesz anyukája..mindenképpen valami megoldást kell taláni először a betegségedre..és utána jöhet a bébi , a dokid sem viccből nem ajánlja a második babát.
2010. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazából megbízom az orvosomban, és persze ő is kért konzultációt. Folyamatosan ellenőrizte a babát

is és engem is. Csakhát vágynék már egy kicsire. Jó lenne a kiscaj mellé egy tesó. a férjem sem szeretne konckáztatni.

2010. aug. 24. 12:02
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehetne egy feltáró műtéttel elkötni vagy elégetn az eret, csak nem biztos, hogy egy terhességet kibína. meg ugye az sem túl jó, hogy visszeres a méhem. örülök, hogy a férjednek semmi komoly baja nem lett.(második válaszolónak)
2010. aug. 24. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia ismét..második vagyok..igen szerencsére megúszta ..éppen csak..én megértem ,hogy szeretnél babát..vannak bogyók amik erősítik az érfalakat lehet azokat kellene kipróbálnod.
2010. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szedek bogyót is. mélyen legbelül én is tudom, hogy nem szabad kockáztatni.
2010. aug. 24. 12:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Belegondoltam most jobban a helyzetedbe...talán nem adnám fel én sem..és próbálnám keresni a lehetőségeket..
2010. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
orokbefogadasrol beszelgettetek mar?
2010. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
beszéltünk, de úgy vettem észre, hogy a férjem és a családom nem igazán hajlik rá. "sokan" az mondják, hogy van már egy gyönyörű, egészséges kislányom, "érjem be" vele.
2010. aug. 24. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!