Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok ebben a helyzetben?

Bevállalnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül (apa nélkül, de szülői segítséggel) bevállalnátok egy picurit, ha ez minden álmotok?
2011. jan. 7. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor ha már megvan a baba - nem mennék ab.-ra- vagy ha már kifutnék az időből. -35-



egyébként nem . kell a babának az apa persze a rossz apa is van olyan rossz mintha nem lenne.


Ha fiatal lennék - huszonéves- még biznék hogy megtalálom a párom akkor nem vágnék bele.

2011. jan. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már terhes lennék akkor igen, minden további nélkül. De így kifejezetten úgy tervezve hogy csak "spermadonor" kell hozzá, úgy nem.
2011. jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
igen.mindenképp.sok örömet ad egy baba.késöbb ha megismersz valakit akihez hozzámész ,lesz apja is.söt lehet még egy gyerek.de lehet hogy az ember az igazit csak késön 40-50 évesen ismeri meg.attól még miért lehetne babája ha ez minden vágya?
2011. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is mint az első. Ha 35+os lennék, akkor igen. Ha már terhes lennék, nem vetetném el soha. Egyéb esetben, huszonévesen csak azért nem esnék teherbe mert nekem ez most a vágyam.
2011. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Ebbe azért a férfinak is van beleszólása......
2011. jan. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már a pocakban lenne a baba, természetesen igen. De huszonévesen, ha nem lennék terhes, akkor nem is akarnék társ nélkül babót. Később, mikor úgy érezném, kicsúszok az időből, lehet. Nem is tudom..
2011. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!