Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete kaptam meg az oltást,...

3 hete kaptam meg az oltást, de úgy néz ki teherbe estem, milyen gond lehet belőle?

Figyelt kérdés
Az oltásos papírnál rá volt írva, hogy 3 hónapig nem ajánlott a teherbe esés ráadásul még csak az elsőr kaptam meg, de úgy néz ki kicsit korábban jött a tervezettnél. Milyen baj lehet belőle?
2021. máj. 22. 21:42
 1/9 anonim válasza:
58%
Semmi.
2021. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Semmi bajod nem lesz, csak a felelősség elhárítása céljából írják ezt, hogy ha lesz valami, akkor tuti ne tudd őket zargatni vele. A második oltást kell majd emiatt halasztani, míg 12 hetes leszel (most gondolom 4 hetes vagy, tehát még 2 hónap). Akkor nem tudom mi van, ha most nem Pfizert vagy Modernát kaptál.
2021. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ezt jelen pillanatban még senki nem tudhatja. Remélhetőleg semmi gond nem lesz, de mivel nagyon friss dologról van szó, nincsenek tapasztalatok.
2021. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
#3, van tapasztalat, csak kevés, ugyanis a vakcinatesztek során is teherbe estek páran. Továbbá az oltás hatásmechanizmusa alapján sem várható, hogy bármi bajt okozzon.
2021. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Huu valamennyire megnyugtattatok, köszönöm:)))
2021. máj. 22. 22:40
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
semmi baj nem lesz, több ismerősömet oltottál terhesen
2021. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Semmi baj nem lesz. Utána jártam sok dolognak, mivel én is most kaptam meg 2 hete, de most késik pár napja.. amit nem szokott (igazolt meddőség 4 éve mesterségesen sem sikerült-tehát csoda lenne).
2021. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Én is az első oltás után pár nappal tudtam meg, hogy terhes vagyok. Nincs baja a babának, az orvos szerint ilyen korai terhességnél még nem volt hatással rá, de persze, nekik sincs sok infójuk erről.

A második oltással meg kell várnom a 13. hetet. :)

2021. máj. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Vannak kérdések a cikk végén,olvasd el

Jó egészséget kívánok

2021. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!