Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol van ez? Normalis? 6...

Mitol van ez? Normalis? 6 honapos lanyom ebedje este jon vissza! Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Miota fozeleket kap eddig is elofordult de az utobbi napokban szornyu ez a bufi.Nagyon mozgekony a lanyom.Tobbnyire gyorsan eszik.Tegnap kiprobaltam hogy elvontam a figyelmet es nagyon lassan ette az ebedet.Mindezt fel 2-kor.De este 5-6-7 korul csak jon ki belole.Es nem az uzsonna ami tej vagy tejberizs hanem a szines ebed.Ma uj agynemut huztam es most este ismet.Vegig bufizte mindenhol es nem jon ki hiaba mosom az agynemut a ruhait!Mitol lehet hogy orakkal kesobb jon belole vissza az ebed?Normalis ez?Mar 2 honapja kap zoldsegeket.De igy senkinek nem tudom odaadni,nem gyozok mosni.Leszijjazni nem tudom.Szeret hason lenni,kuszni maszni.Nem tilthatom meg neki.De a fura az az hogy ebed es az este kozott is van tobbszor hason de megis mindig csak esetefele jon ki belole!Szerintetek?Par nap mulva megyunk haza(angliabol) es ha kesz a taj kartyaja elviszem dokihoz.
2009. dec. 6. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ebéden kívül kap máskor is pépes, vagy sűrű ételt? A többi étkezésre tápszert, vagy tejet iszik? Reggeli és ebéd között nincs ilyen büfi? A büfinek van "szaga"?

Az étel 3 óra alatt távozik a gyomorból normális esetben. Tehát amit 2-kor evett, 5-kor még büfiződhet elméletileg, bár az sem jó jel. 5-6 óra múlva viszont már nagyon gyanús, hogy nem ürül rendesen a gyomrocskája.

Szerintem forduljatok orvoshoz!

2009. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reggel szokott tapszert kapni 10 oraira gyumolcs/tejberizs+tapszer ebedre zoldseg uzsonna tapszer van amikor tejberizs is vacsi tapszer.Kicsikoraba szepen bufizett aztan ahogy nott sokat bukott aztan elkezdtuk a gyumit/zoldseget es jobb lett de most megint nem valami jo.Van amikor a tej is visszajon foleg ha kaja utan rogton jatszik.De van hogy napok telnek el hogy nem bufizik ossze semmit.De most ez mar nagyon idegesit hogy kb.1-2 hete este jon belole vissza az ebed.Tuti hogy az mert szines mint amit megevett.Szaga?Hat van hogy bufi szagu van hogy kicsit savanykas.Elszeretnem vinni dokihoz de itt felesleges otthon pedig nem tudom mikorra lesz meg a taj kartya mert anyum hiaba inditotta el a dolgokat mivel Angliaba szuletett csak szaroznak velunk.Remelem semmi komoly!!!!!
2009. dec. 6. 23:38
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Figyelj csak!


Ha bemész az OEP irodába, ott kitöltöd a megfelelő nyomtatványt, azonnal elkészítik a TAJ-kártyát!


A kislányod hányásánál meg arra tippelek, hogy talán az ő gyomra nem tudja megemészteni a zöldségeket? (Van ilyen!)


Én a helyedben azt csinálnám, hogy egyenként és óvatosan elkezdeném próbálgatni : egyik nap krumplit adnék, hogy ezt bírja-e?...

Másik nap répát...


A főzelék az mit jelent?... Párolt zöldség pürésítve?... Vagy teszel hozzá lisztet is?... (Mert lehet a bűnös a liszt is!)


Minden összetevőt alaposan vizsgálj meg!


Ez segítség lesz az itteni orvosnak is, hogy kinyomozzátok, mitől jön vissza a kislányodból az étel.


Amúgy nálunk Mo-on most az a trend, hogy a gyerekek 1-2 éves koráig egyáltalán nem ajánlják a tejet (látom te meg adsz neki)... A szakemberek szerint ez erősen allergiára hajlamosítja a gyerekeket...

Ezt is gondold át, lehet, hogy közvetve a tej bántja a kislányod gyomrát?...

2009. dec. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!