Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehetséges...

Szerintetek ez lehetséges hogy terhesség vagy csak nagyon aggódom?

Figyelt kérdés
12.-én voltunk együtt a párommal és 21.én lett rózsaszínes folyásom reggel mértem a hőt és igazából 21.én 36 fok volt kereken és utána 22.étől 26.áig ezt tartotta most meg valamiért délután egyfolytában 36.7-37 fok.Június 2.án kell megjönnie.Most tojásfehérjés folyásom van és a méhszájam is fent helyezkedik el és kemény.A mellem egy picit duzzadtabb még néha fáj a hasam vagy épp szúr.Nem kérem a kiosztásokat megint köszönöm de lehet hogy a barátom előváladékos ujjal ujjazott meg és bevagyunk mindketten elég erősen stresszelve. 25 ös tesztet csináltam két napja de semmi nem látszik csak erős negatív csík.Terhességi tesztért a héten már nem tudok elmenni de nagyon ideges vagyok.Vagy lehetséges hogy a stressztől magas a hő?

2021. máj. 28. 18:28
A kérdező szavazást indított:
Igen,terhes vagy.
Csak nagyon aggódsz.
15 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
A hőt mindig szájban mértem.
2021. máj. 28. 18:30
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Istenem, olvassatok már utána az előváladéknak. Spermiumot tartalmazhat. Az előváladék szerepe, hogy kitisztítsa az utat a spermiumoknak, mivel a vizelet károsíthatja. Amennyiben minimális előváladék bejut a hüvelybe akkor sem biztos, hogy eljutnak a petesejtig. Akkor nagyobb az esély a terhességre, ha a második közösülés előtt a férfi nem megy vizelni, mert az előváladék felveheti a hugycsőben maradt spermiumokat.

Szóval én nem paráznék és 7 év alatt soha nem paráztam az előváladéktól.

2021. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben,igyekszem.Csak nagyon aggódom hogy mitől van magas hőm.
2021. máj. 28. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Ne méregesd a hőt sem, fölösleges. Használjatok óvszert vagy fogamzásgátlót, vagy mindkettőt és élvezzétek a szexet. Ezzel a sok neten keringő marhasággal komolyan megmérgezik a fiatalok lelkét. Szerinted 20 évvel ezelőtt bárki rettegett az előváladékos ujjtól? Nem volt internet ahol riogatták szegény fiatalokat mégse szült minden második 16-8 éves gyereket. Most pedig mindenki a neten lóg és beleépül a rettegés a szexualitásba.
2021. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pár másodpercig maradnak életképesek a szabad levegőn tartott ujjon a kis geczik.
2021. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!