Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempőről van valakinek...

Méhpempőről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék olyanoktól, akik méhpempő segítségével próbálkoznak/tak a teherbeeséssel.Segített-e? Volt valamilyen mellékhatás? Hogy szedtétek?
2019. ápr. 11. 08:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Allergiás lettem rá, elég durván, bár nem tudom miért. Sem a lépre, sem a mézre nem voltam az sohasem.


Csak óvatosan! De hátha lesznek pozitív tapasztalatok is.

2019. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

En nemreg kezdtem el, tapasztalattal nem szolgalhatok, csak azert irok, hogy megtalaljam a kerdest, mert engem is erdekel :)

Szornyu ize van, ha nem hasznal akkor inkabb nem szednem...

2019. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a szimpla, gyógyszertárban kapható méhpempő kapszulát szedtem (nem a "trutyit" :) )

Egy hónapig szedtem kb, még abban a hónapban teherbe estem (előtte másfél évig próbálkoztunk, azelőtt pedig volt egy missed ab). 35 hetes vagyok már, problémamentes a terhesség.

Nyilván nem tudom 100% mondani, hogy a méhpempő miatt történt a siker, vagy csak a véletlenek egybeesése, de engem azért meggyőzött...

Mellékhatása semmi nem volt. Ebből a kapszulából azt hiszem napi két darabot szedtem, vagy egyet, már nem emlékszem.

2019. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló! 3 napja elkezdtem. Eddig semmi mellékhatás....

Hát az íze borzasztó az biztos. Lenyelni nem mindig bírom, csak ez az öt perc nyelv alatt megy. Kíváncsi vagyok, majd írj ha valamit tapasztalat.

2019. ápr. 13. 07:23
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik! Gratulálok nektek! 😀

Én hősiesen küzdök 3 napja, a "trutyival".Eddig nem volt semmi mellékhatás. Bízom benne h nekünk is sikerül.... Sok mindent kipróbáltam már, talan majd ez. Köszi hogy írtál, ez pluszot ad. Kívánok neked gyönyörű szülést, és sok egészséget.

2019. ápr. 13. 07:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok,en is nyekv ala teszem, de igy is kin lenyelni, utana rogton iszok vizet, hogy lemossam :)) eddig nincs mellekhatasa nekem sem, sot, a megfazasom sokkal hamarabb elmult (bar lehet, hogy csak bebeszelem)
2019. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! Ma volt az ötödik napom, épp most beszéltem a termelővel akitől vásároltam. Azt mondta h miután a nyelv alatt tartom öt percet, utána egy korty vízzel nyeljem le. Mert ha kiköpi az ember, akkor is szívódik fel, de úgy a jobb. Talán így sem lesz mellékhatás 😀
2019. ápr. 15. 13:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Két év próbálkozás után márciusban elkezdtük szedni a férjemmel. Múlthéten pozitívat teszteltem 😊

Nyilván nem 100% hogy a pempőtől, de én nagyon hiszek benne! 😊

2019. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon gratulálok Nektek. De jó!!!! 😀😀

Remélem hogy nekem is használ majd.

Én is bízom benne. Ez a mai volt a 6-ik méhpempős napom. Kitartóan csinálom reggel a rítusokat😀

2019. ápr. 16. 09:18
 10/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm! 😊

Szurkolok nagyon! 😊 Majd írj, hogy mi lett.

2019. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!