Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megvan az esély...

Szerintetek megvan az esély arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal lefeküdtünk, első menet gumival a másodikat gumi nélkül vittük végbe 😅 Azóta folyamatosan fáj az alhasam olyan mintha mensim lenne csak az erősség nem ugyanaz (sőt nem is mondanám fájdalomnak inkább csak kellemetlen), de lehet, hogy ezt már beképzelem.

17 éves vagyok előttem 2 év iskola és egyetem, a szüleim konzervatívak. Legyetek szívesek aki tudja, hogy vannak- e hamarábbi előjelei az mondja meg. Még az 1 hét sem telt le szóval tesztet még nem fogok csinálni, de a mensimig 2 hét van, megőszülök addig.



2021. jún. 9. 19:03
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Nem ment el bennem. És jóval az előtt kihúzta, hogy elélvezett volna. Nevetek, mert ideges vagyok. Nem is akarom tudomásul venni, hogy lehet el€asztam.
2021. jún. 9. 20:03
 22/50 anonim ***** válasza:
83%
Remélem az én lányom nem lesz ilyen buta. Kénytelen leszek majd időben beszélgetni vele ilyen dolgokról. Lehetne több eszed 17 évesen, ha már a nagybetűs egyetemre készülsz. Azt mondod, még egy hét sem telt el. Gondolom mostanság van peteérésed, azt érzed. Ha jutott be egy adag hímivarsejt, úgy akkor lehet esélyed a terhességre, de ha valóban úgy történt minden ahogy leírtad, akkor kevesebb mint 50% esélyt látok rá. De nem vagyunk jósok, látnokok, stb. Nyugodtan idegeskedj még pár hetet, azt gondolom az mindenképp jót fog tenni. Ha más nem egy életre megjegyzed, hogy ne legyél ilyen felelőtlen.
2021. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Igen, tudom és már akkor is butaságnak éreztem:) Sajnálom, hogy csak ezt tudtátok levonni abból amit írtam. Igen, a ti lányotok sose essen nagyobb hibába, mint az, hogy valakit szeret és bízik benne aztán végül valaki mégis bogarat ültet a fülébe. Emellett nagyon értelmes 17 éves lány vagyok. 🙂 Köszönöm a sok segítséget!
2021. jún. 9. 21:52
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy, de mivel neked kell menned abortuszra ha ne adj isten úgy alakul, (vagy megszülnöd a gyereket, nem tudom hogy döntenél) és neked lenne kellemetlenebb a szüleid előtt, cseszheted a szeretetet meg a bizalmat. Gondolom a szeretet meg a bizalom ez után is megmarad, csak annyit javasolnék, hogy annak ellenére ne kövesd el mégegyszer ezt a hibát.
2021. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
50%. Vagy igen vagy nem!
2021. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Soha többet nem fogom ezt a hibát elkövetni😊
2021. jún. 9. 22:24
 27/50 anonim ***** válasza:
25 vagyok. Látod, már okosabb vagy!
2021. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Ha egy hete volt az aktus és 2 hét múlva kellene megjönnie, ha szabályos 28 napos a ciklusod, akkor kb most kellene lennie a peteérésednek. Ha megszakítással voltatok együtt és volt pisilni, akkor minimális az esély, hogy terhes vagy,de van rá esély. Viszont ne képzelj be tüneteket, az alhasad fájhat attól, hogy görcsölsz a terhesség miatt.
2021. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki 17 évesen ennyire hülye, de komolyan...
2021. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim válasza:
Majd írd meg mi volt, engem már eskü érdekel:D szerintem a várt mensid előtt 6 nappal csinálj egy korai terhességi tesztet (patikában lehet kapni vagy az early predictor se rossz szerintem) hogy megnyugtasd magad. Tudom milyen rossz ilyenkor, én is voltam hülye fiatal meg szerelmes de szerintem nem lesz gond, ne aggódj. De legközelebb azért legyetek okosabbak!:)
2021. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!