Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megvan az esély...

Szerintetek megvan az esély arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal lefeküdtünk, első menet gumival a másodikat gumi nélkül vittük végbe 😅 Azóta folyamatosan fáj az alhasam olyan mintha mensim lenne csak az erősség nem ugyanaz (sőt nem is mondanám fájdalomnak inkább csak kellemetlen), de lehet, hogy ezt már beképzelem.

17 éves vagyok előttem 2 év iskola és egyetem, a szüleim konzervatívak. Legyetek szívesek aki tudja, hogy vannak- e hamarábbi előjelei az mondja meg. Még az 1 hét sem telt le szóval tesztet még nem fogok csinálni, de a mensimig 2 hét van, megőszülök addig.



2021. jún. 9. 19:03
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
47%

Nem arra írtam, hogy szedj fogamzásgátlót...hanem hogy ha gumi nélkül akarod, nagyon sok más módszer van. A szüleid helyében nagyon büszke lennék rád...

A fogamzásgátlótól meg, ha normálisat szedek, semmi bajom nem lesz.

Ja és nem hallgatok, nem te fogod megmondani drága.

Az a szomorú, hogy nem tudsz normálisan gondolkozni, és 17 évesen azt hiszed, hogy mekkora király vagy, kiírsz egy kérdést, hogy nem védekeztetek, ráadásul önként, direkt csináltátok így. Mit vársz? :D

2021. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Még annyi eszed sem volt, hogy elmenj egy esemény utániért. Gratulálok tényleg.
2021. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
De nem szedhetek esemény utánit sem...istenem. A 2 éves keresztfiam megérti első szóra amit mondanak neki, itt meg leírtam 560x és mintha magamnak beszélnék... nem én fogom megmondani ez így van. A sors majd vissza adja, hogy te ennyire felelősségteljes vagy és jó màsokhoz. Hol élünk komolyan, én ha csak a kisujjamat kéne megmozdítani valakiért megtenném és az egész hónapom bearanyozná, hogy segítettem. Valakinek ez fordítva van. Bízok benne, hogy megtapasztalod azt amit én ha màr ennyire szeretsz ítélkezni 😊
2021. jún. 12. 17:02
 44/50 anonim ***** válasza:

A kérdező nekem intelligensnek tűnik, nem tudom miért kötekedtek vele.

Viszont megfogalmazódott bennem a kérdés: ha hormonérzékeny vagy, akkor mit gondolsz, a terhesség nem tenné tönkre a szervezeted? Mert az állapotos test több hormont termel mint a fogamzásgátló. Tegyük hozzá, a fogamzásgátló is terhességi állapotot tart fenn, ezért nincs menstruáció sem. Én ezt csak azért említem, mert sántít nekem hogy te csak kitaláltad hogy hormonérzékeny vagy, mert én valóban az vagyok, de el is vetélek akárhányszor teherbeesnék, mert megemelkedik a (nem tudom jót mondok-e) progeszteron szint és emiatt egy hetes elvileg magzat, de nekem csak sima vérzésként jelenzkezik, egyszóval nem lehetek terhes. Nem tudom ez téged megnyugtat e vagy sem, de ezt jelenti a hormonérzékenység.

2021. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Azt a kommentet nem én írtam.

Jó vagyok egyébként másokhoz, csak az ilyenek akasztanak ki, mint te.

További szép életet kívánok, remélem nem basztad el.

2021. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
44/45 nem vagyok hormonérzékeny hanem szőrösebb lány voltam, mint a többiek amiért lézeres szőrtelenítést végeztek rajtam és emiatt nem szedhetek hormonális tablettát 🙂 Szedhetek, de akkor újra megindul a szőr növekedése (amit persze nem szeretnék):)
2021. jún. 12. 22:24
 47/50 anonim ***** válasza:

46-os sajnálom. :(

Viszont ha elkezdesz a 'semmitől' szőrösebb lenni, az annak a jele is lesz/lehet hogy terhes vagy. :/

2021. jún. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Ez nekem nem lesz egy biztos jel, mert van ahol nő még szőr, mivel még 2 kezelést nem fejeztem be. Így erről egyelőre nem tudom megállapítani 😀 De még nem vettem észre ennek a jelét...
2021. jún. 13. 08:01
 49/50 A kérdező kommentje:

Akit érdekelne, hogy mi van velem.

Megjött, nem vagyok terhes 🙏🏼

2021. jún. 24. 07:21
 50/50 anonim ***** válasza:
Akkor vége a rettegésnek és már okosabb is lettél 🙂
2021. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!