Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megvan az esély...

Szerintetek megvan az esély arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal lefeküdtünk, első menet gumival a másodikat gumi nélkül vittük végbe 😅 Azóta folyamatosan fáj az alhasam olyan mintha mensim lenne csak az erősség nem ugyanaz (sőt nem is mondanám fájdalomnak inkább csak kellemetlen), de lehet, hogy ezt már beképzelem.

17 éves vagyok előttem 2 év iskola és egyetem, a szüleim konzervatívak. Legyetek szívesek aki tudja, hogy vannak- e hamarábbi előjelei az mondja meg. Még az 1 hét sem telt le szóval tesztet még nem fogok csinálni, de a mensimig 2 hét van, megőszülök addig.



2021. jún. 9. 19:03
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Pénteken lesz 1 hete, szóval felejtős amúgyis 😅
2021. jún. 9. 19:15
 12/50 anonim ***** válasza:
Maga az aktus. Elvileg az esemény utánit az aktus után 72 órán belül érdemes bevenni.
2021. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
Hát akkor térdre és ima. 😂👌
2021. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
Akkor várakozz. Nekem sem lett semmi igazából, azért késett mert aggódtam. Egy hetet késhet, várd meg és csak utána vegyél tesztet. Abból is kettőt, mert az már kimutatja biztosan ha az elsőt valamiért elcseszted. Vagy nem hiszel neki.
2021. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
11/15 és ha elment a két menet közt pisilni?
2021. jún. 9. 19:20
 16/50 anonim ***** válasza:
75%
Akkor kipisilte magát. :D
2021. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
17/17 olyat olvastam, hogy akkor kiűrül a húgycső:)
2021. jún. 9. 19:23
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

Benned élvezett el?

Mondjuk az esélyed megvan, akkor is, ha kihúzta időben (egy fiatal srácnál azért kétesélyes), de a sok smileból, amit ideraktál, az jön le, hogy túlzottan nem érdekel a dolog.


A fájdalom lehet beágyazódás, peteérés vagy beképzelt fájdalom.

2021. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Szexeltél védekezés nélkül, tehát lehetsz terhes, igen. De ilyen korán nem éreznél semmit, szóval a hasfájás biztos nem terhességtől van.

De miért nevetgélsz a kommentjeidhez? Ennyire vicces lenne 17 évesen teherbe esni?

2021. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

"olyat olvastam, hogy akkor kiűrül a húgycső:)"

Persze, csak utána lezavartatok még egy menetet, ráadásul védekezés nélkül. Arról meg mélyen hallgatsz, hogy másodjára benned ment-e el. Nyilván igen, szóval simán lehetsz terhes.

2021. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!