Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megvan az esély...

Szerintetek megvan az esély arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal lefeküdtünk, első menet gumival a másodikat gumi nélkül vittük végbe 😅 Azóta folyamatosan fáj az alhasam olyan mintha mensim lenne csak az erősség nem ugyanaz (sőt nem is mondanám fájdalomnak inkább csak kellemetlen), de lehet, hogy ezt már beképzelem.

17 éves vagyok előttem 2 év iskola és egyetem, a szüleim konzervatívak. Legyetek szívesek aki tudja, hogy vannak- e hamarábbi előjelei az mondja meg. Még az 1 hét sem telt le szóval tesztet még nem fogok csinálni, de a mensimig 2 hét van, megőszülök addig.



2021. jún. 9. 19:03
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Felesleges addig tesztre költeni amíg meg nem jön. Kibírod azt az egy hetet. Nőgyógyászom azt mondta, hogy csak akkor tesztelgessek ha már egy hetet késik, a terhesség megvár, nem fog elszaladni. És spórolsz kapásból 3 ezer forintot. Én biztos nem költenék mindig mikor "lehet hogy" mert akkor már mínuszban lennék. :)
2021. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
29/31 lehülyézni valakit olyan miatt ami veled is megeshet elég nagy idiótaság. Nem kívànom ezt a legrosszabb ellenségemnek sem, de tapasztald meg. Légy szerelmes, bízz valakiben ☺️ Nem értem, hogy hova jutottunk!:) ha segíteni nem tudsz, ne ronts. A sors el szokott jàtszani az emberekkel.
2021. jún. 11. 20:46
 33/50 anonim ***** válasza:
0%
29/31 úgy lehet valaki ilyen "hülye" 17 évesen, hogy az interneten mindent lehet olvasni a terhes lettem a Szentlélektől-től kezdve rám nézett egy fiú és már rugdos a babáig. Régebben volt rendes szexuális felvilágosítás és nem volt internet. Ma van internet és van nem rendes szexuális felvilágosítás. Pont ezért sajnálom a mai fiatalokat, mert nem tudják kiszűrni az információdömping közül a valós dolgokat és ha kérdeznek akkor le vannak hülyézve.
2021. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Mondjatok el értem egy imát, az okosabb későbbi 18 éves énemért🙏🏼
2021. jún. 11. 20:57
 35/50 anonim ***** válasza:

Oké, imádkozni fogok érted😄

Hogy van azóta az alhasi fájdalmad?

33-as voltam

2021. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
78%
Képzeld el, hogy velem ez nem eshet meg, ugyanis 16 éves korom óta fogamzásgátlót szedek, felelősségteljesen. :) Az ember meg a saját sorsának a kovácsa, nem a sors játszadozik az emberekkel. Sokat kell még tanulnod.
2021. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
46%
36-os itt harapnak azért is, ha megszakítással szexelnek meg azért is ha valaki fogamzásgátlót szed. Tönkreteszed a hormonrendszered stb. Csak olvass el egy kérdést ahol 17-22 éves lányok fogamzásgátlóval kapcsolatban kérdeznek.
2021. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Igazad van, bocsi, itt az a menő, ha ész nélkül szexelünk tizenéves korban. Szomorú. Nagyon szomorú.
2021. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Nem szedhetek fogamzásgátlót leírtam vagy 30x 🙏🏼 Semmi hormonális tablettát nem szedhetek még csak B12-es vitamint SEM 😄 Eddig gumival szexeltünk, és még akkor is kivette netàn ha lyukas lenne akkor ne történjen semmi. Életemben egyszer kb. 15 percig próbáltam ki gumi nélkül és hiába élveztem 30x jobban akkor sem fogom többet gumi nélkül. Felelősségteljesség az, hogy tönkre teszed a szervezeted? Igen, neked lehet, de ha majd véletlen beletartozol abba az 1%-ba és terhes leszel, gondolj csak rám, hogy nekem mennyire rosszul esett az, hogy letámadtál 🙏🏼 Mindenki hibázik. Ha terhes leszek akkor elbasztam ez van, úgy még sosem volt, hogy ne lett volna 🙂 Ahelyett meg, hogy valakit bántasz és a kedvét mégjobban fuccsra rakod inkább hallgass. Sose mond, hogy nem történhet meg veled, mert lehet holnap már rosszabb fog megtörténni. Szülő meg aztán ilyen véleménnyel ne legyél tènyleg. Szomorú az, hogy egy ember nem kérhet már segítséget sem mert csak letámadják és a hibáit vágják a fejéhez🙏🏼
2021. jún. 12. 08:56
 40/50 A kérdező kommentje:
35/39 már nem fáj, de az is lehet, hogy egy sima izomláz volt mivel fél év után most edzettem először, bár az izomláz nem olyan, de jelenleg fogalmam sincs mi lehetett 😀
2021. jún. 12. 08:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!