Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4.napja késik több időn túli...

4.napja késik több időn túli színes pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Szerintetek csak szórakoznak velem a tesztek? Semmi menstruációs tünetem nincs. A teszt előszőr negatív, aztán 10perc után már halvány 2 csíkos.
2021. jún. 11. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Ha rózsaszín színű a második csík is akkor az pozitív.

Pláne ha nem kell “mereszteni” a szemet :-)

2021. jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csináltam két fajtát is, hátha csak a teszt “rossz”. Mindkettőnél ugyan így jártam , van színe a második csíknak is, csak nem merek hinni benne mert időn túl jött ki. Nem kell mereszteni jól látható :) De zavaró hogy mindig 28 napra jön meg most pedig a 32. napon vagyok és ilyet produkál a teszt hogy nem egyértelmű.
2021. jún. 11. 08:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kép?
2021. jún. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Időn belül nézegetjük a tesztet, aztán ki kell dobni.

Időn túli teszt érvénytelen.

Csinálj 10-es tesztet, vagy várj pár napot.

2021. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha negatív se nyugodj meg, vegyél teszteket várj egy kicsit 1-2napot és csináld újra REGGEL. nekem másfél hete késett a menstruációm amikor kimutatta végre, hogy pozitív.
2021. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem nézegetünk tesztet időn túl, de ránéztem mégegyszer gondoltam abból baj nem lehet. Képem nincs, utána egyből kidobtam ne hogy tovább nézegessem és csak reménykedjek.. Persze még várok pár napot és újra tesztelek ha semmi.
2021. jún. 11. 08:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kémiainál volt ilyen, egymás utáni napokban.

Amikor megmaradt a terhesség 9 dpon volt időn túl, de 10 dpon már időn belül kijött.

2021. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Akkor nem reménykedek már tovább, hanem várom a menstruációm.
2021. jún. 11. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!