Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Halvány pozítiv teszt nem...

Halvány pozítiv teszt nem erősödik 4napja? Valaki járt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Szombaton teszteltem egy szinte alig látható pozitívat. Aznap vagy vasárnap kellett volna megjönnie és nem is jött azótta sem. Viszont semmivel sem erőssödött a teszt, sőt inkább még gyengült. Jelenleg meg vagyok nagyon fázva keddtől péntekig szedtem gyógyszert de szombattól semmi gyógyszert nem szedtem, csak méz fokhagyma. Örültünk volna nagyon a babának csak elkeserít, hogy negatív a teszt. Járt már valaki így? Lett baba a dologból?

2018. febr. 20. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én így jártam decemberben. Végül egy hét késéssel megjött. :/ Remélem nálad baba van a dologban :)
2018. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom:(
2018. febr. 20. 18:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, szerencsére januárban már erős pozitív lett a teszt. ;) Remélem mihamarabb sikerül a baba nektek is! :)
2018. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Holnap után megyek uh.ra. Remélem mondanak valamit, hogy van, volt... bizonytalanság van. És neked voltak tüneteid?
2018. febr. 20. 22:02
 5/11 anonim ***** válasza:

UH.n még nembiztos hogy látnak valamit

Hcg vérvételt fog javasolni


Vagy egy 10es érzékenységü tesztet próbálj meg.

2018. febr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1-es és 2-es vagyok. Csak a mensi előtti tüneteim voltak akkor még, de a lányommal is és most is csak a 6. hét után kezdődött a többi.

Reméljük az UH után többet tudsz majd. Ha nem is látni még konkrétan a terhességet, azt azért igen ha vannak rá utaló jelek. Szorítok. :)

2018. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam Uh.on Mintha látna egy 3-4mm es petezsákot. 10es tesztem ma pozitiv lett :)bár joval halvanyabb a 2. csík mint a kontrol, de ottvan egyértelműen,és erősebb mint eddig. Jövőhéten kell visszamennem. Reménykedünk :)
2018. febr. 21. 16:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaj de szuper, örülök neki! :)
2018. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy full erős pozitívat teszteltem ma :) azotta nem teszteltem. Annyira boldig vagyok :) koszonom szépen
2018. febr. 24. 17:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratula kismama
2018. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!