Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. Dpo tünetek? Tapasztalatok...

14. Dpo tünetek? Tapasztalatok? Lehet baba? többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, 14 DPO vagyok, ma van a nemvárt napja. Reggel x-epil teszt negatív. Amit érzek has szúrkálás de nem folyamatosan, sokszor a hasam aljánál jobb oldal körül érzem. Ma pici derékfájás is van. Mellbimbóm nyomásra nagyon érzékeny fáj. Szerintetek lehet baba? :) Ki mikor tesztelne legközelebb?

2021. jún. 21. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Én magamból kiindulva minden nap tesztelnék 😅😅
2021. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha késik pár napot, akkor biztos lesz. Nem látunk a méhedbe, minket feleslegesen kérdezel :)
2021. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha pontos a dpo akkor már mutatná az x epil, nekem 11 dpotól látszott, 14re már teljesen egyértelműen. Ha van esély hogy később volt ovu akkor még bármi lehet
2021. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Nekem nemvart napján a "sima" 25ös teszt is kimutatta full erősen...

Nem vagyunk jósok, nem tudjuk...

Bármi lehet. Vagy késik, vagy késöbb volt ovud...

Ezek meg simán lehetnek a mensi előjelei, nem kell minden rezzenést a terhességnek betudni

2021. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyanúgy lehet premens tünetek, mint terhességé.

2 nap múlva újra tesztelnék reggelivel, ha addig nem jön meg, aztán új honap, új esélyek.

2021. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy PMS tünet is lehet, de ami furcsa eddig nekem nem volt mellbimbó érzékenységem. A ovu kb jó 13 vagy 14 dpo lehet ma. Sok helyen láttam, hogy nem feltétlen mutatta ki még ezért vagyok kíváncsi tapasztalatokra. köszönöm Mindenkinek :)
2021. jún. 21. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket akarsz, ezért jobban figyeled magad. Hidd el, amikor még nem akartál, akkor is volt, hogy fura volt a melled, csak nem figyeltél oda.
2021. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1 éve szeretnénk babát, így azért egy éve figyelem magam. A mell érzékenység ezért furcsa, de értem persze, hogy nem jósok vagytok. Csak nyilván bizakodik az ember :)
2021. jún. 21. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!