Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteeresem napján kapom meg a...

Peteeresem napján kapom meg a második Pfizer oltást. Ez befolyásolja majd a megtermekenyulest?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Mivel kísérleti vakcina, ezért csak találgatni lehet, biztosra senki sem tudja.
2021. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Igen , mert befolyásolja a menstruációt . Ezt már bizonyították , hogy az első vérzésben zavart okozhat .
2021. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem valószínű a többségnél, én legalábbis simán teherbe estem így is elsőre az oltás hónapjában. Elvétve persze biztos akad olyan akinél zavart okozott, lehet, hogy te is pont ilyen leszel, de akkor is mi történik? Semmi. Következő hónapban lehet ugyanúgy tovább próbálkozni.
2021. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Én is pont ovulációkor fogom kapni. Majd leírod a tapasztalatod?
2021. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, leírom, bár sok jóra ebben a hónapban sem számítok vakcina ide vagy oda. Már régóta probalkozunk.
2021. jún. 23. 07:33
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem pl nem befolyásolt semmit, ugyanúgy rendre volt peteérés/menstruáció.
2021. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!