Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dávid teszt mennyire jó?

Dávid teszt mennyire jó?

Figyelt kérdés
Ez a teszt kimutatja a terhességet menstruáció előtt 4-5 nappal?

2021. jún. 23. 17:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Biztosat csak az elmaradt menzesz után lehet tudni. Ne légy türelmetlen, ennyit már ki lehet várni.
2021. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Elég jó teszt.. ha kimarad, kimutatja...
2021. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én arra lettem volna kíváncsi,hogy mennyire érzékeny,mert pl.a facelle 3 nappal előtte nekem már kimutatta.A kérdésre NEM KAPTAM választ!
2021. jún. 23. 18:33
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Hülye kérdésre hülye válasz...
2021. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hülye a kérdés,de a választ mégsem tudod.😅😅😅Lefordítom a gyengébbek kedvéért.Mennyire érzékeny?Valakinek mutatott menstruácio előtt pozit?Talánnígy felfogod
2021. jún. 23. 20:24
 6/19 anonim ***** válasza:
17%

Hidd el, elsőre is felfogtam ;)

Te nem fogod fel, hogy felesleges nemvart elött tesztelgetni 🤦‍♀️😂

2021. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ehhez nincs közod.Még mindig nem a kérdéste kaptam választ.
2021. jún. 23. 20:41
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Beírtad volna a google-be, akkor már rég tudnàd a kérdésedre a választ. Nem elég, hogy ennyire nem vagy képes magadtól, még arrogáns is vagy.
2021. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az mutatta leghamarabb... annyira hamar, hogy biztos voltam benne, hogy rossz a teszt 🙈


10 hkm

2021. jún. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
Tessék, itt a válasz: vagy mutatja, vagy nem. Menstruáció előtt a 10es facelle is vagy mutatja, vagy nem. Tovább megyek, hogy értsd, hogy miért írták előttem, hogy korai. Ha pozitív, vagy megmarad, vagy nem. Lehet, hogy kémiai lesz. Ha negatív és nem jön meg, akkor is lehet, hogy pár napot csak simán késik, előfordul néha. Az is lehet, hogy a kimaradás második napján lesz csak pozitív, mert később volt peteérésed. Ez mind-mind előfordulhat. Ezért szoktuk mondani, hogy a kimaradó menstruáció másnapján érdemes tesztelni. Hamarabb még bármi lehet.
2021. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!