Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam uh-on 2.7*4.2petezsá...

Ma voltam uh-on 2.7*4.2petezsáknak impolálható képlet látható.Azt mondta a doki lehet egy héttel korábbi a terhesség,1.5 múlva ujabb uh.vizsgálatKét teszt is pozitív volt menszesz elmaradt.Ki járt még igy ahogy én, aggodom kicsit. Valaki?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

4hetes terhes voltam, csak a petezsákot láttuk, közölte Ha terhes vagyok akkor az az 2pozitív teszt után, mennyek vissza 2hét múlva, két héttel később volt baba szívverés minden ami kell, 6 hetesen és utána is visszarendelt, mert szerinte picike volt a pici... azután persze átirányított a terhesgondozóba...

Ha nem telt el 2hét a menszi elmaradása után akkor teljesen normális az eredményed.

Nyugalom.

2008. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

ez tök normális fő a nyugalom. Mennyi idős terhes vagy?

szia

2008. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudta megállapitani a doki 1.5hét mulva ujabb uh-ra kell mennem.Mert valószinűleg picike,nem annyi idős mint gondoltam én 5 hetesnek hittem magam,de valószinűleg a megtermékenyülés 1hétel később történt.Aggodom mi van ha nem lesz terhesség?:(:(
2008. dec. 8. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vgayok.

Nyugodj meg. Szeritnem midnen oké lesz.

szia

2008. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!