Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt vagyok...

Menstruáció előtt vagyok 2nappal.. És nyomásra fehér valami jön a mellemből Olyan mint mikor ki nyomsz egy pattanást na úgy jön.. Tejmirigyek is vannak a bimbomon Valaki hasonló helyzetben? Soha nem tapasztaltam még ilyet..

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy hiú ábrándokat keltett benned az állítólagos terhességi tünet. Ez a "korai és szokatlan terhességi tünet" nekem teljesen általános jelenség a terhességen kívüli időszakban. Mivel egyáltalán nem a hcg okozza, még lehet később pozitív a teszted (ha később volt az ovud mint a félidő például). Mondják itt sokan, hogy amíg meg nem jön, addig van remény... Ismerek azért én is pár embert, akinek csak az elmaradt menstruáció után 4-5 nappal lett pozitív a tesztje későbbi ovu miatt.

Amire amúgy te gondolhattál mint tejmirigy, az valami más. A tejmirigy a mellben van, belül. Nekem is volt egy-két dudor terhesség előtt (!) a mellbimbómon, ki is tudtam nyomni belőle bármikor ilyen sűrűbb fehér valamit.


A terhesség alatt így változik a mell:


[link]

2021. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm és jövő hónapban reméljük te is pozitívat tesztelsz.
2021. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

A mellimmel kapcsolatban minden be jött amit a második és az első triszterben olvastam :)

A mensimnek semmi jele..

Holnap van nem várt

A múlt hónapban pontosan jött de csak kett napig alig alig..

2021. jún. 26. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!