Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdődött a reggeli...

Mikor kezdődött a reggeli rosszulléted a tesztelés előtt már volt tünet vagy csak tesztelés után lettek ?

Figyelt kérdés
Mikor teszteltél? Hány napja maradt el a menstruáció?

2021. jún. 25. 22:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%

#8, sok olyan kérdés van, hogy normális-e, ha valakinek nincsenek rosszullétei.

Sokan hiszik, hogy a terhesség rögtön hányingerrel jelentkezik, mint a filmekben. Erre is találasz olyan kérdéseket, hogy "egy hete szexeltünk, hányingerem van, ez már terhesség?"

2021. jún. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nemvárt előtt már vagy 2-3 nappal sokkal érzékenyebb lett az orrom a szagokra. Émelygés pedig kb. a 6. héttől volt.
2021. jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%

*Ha a kérdező nem rutinos próbálkozó, hanem mondjuk ez az első éles hónap, simán lebeszélheti magàt a tesztről, mert nincs tünete, aztán majd egyszer csak meglepődik, hogy nő a hasa."


Persze, mert hányingertől függetlenül nem tűnik fel neki, hogy kimaradt a menstruációja, hanem ha nincs hányingere, megvárja az 5. hónapot a teszteléssel, mi? 😃

2021. jún. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%

Persze, mert hányingertől függetlenül nem tűnik fel neki, hogy kimaradt a menstruációja, hanem ha nincs hányingere, megvárja az 5. hónapot a teszteléssel, mi? 😃


Ha mondjuk nem rendszeres a menzesze, simán előfordulhat, hogy nem tűnik fel egy kimaradt menstruáció.

A kórházban tavaly volt velem egy csaj, akinek tele volt a petefészke cisztákkal, épp arra készültek, hogy megműtsék, mikor egy ultrahangos vizsgálaton kiderült, hogy 13 hetes terhes (a baba méretei alapján).

Nem volt rosszul, nem voltak terhes tünetei, alig párszor menstruált évente, kb esélye nem volt babára természetes úton, így eszébe se jutott tesztelni. Az is csoda volt, hogy egyáltalán terhes lett. Ha jól tudom, azóta ki is vették mindkét petefészkét.

2021. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
28%
Egyik terhesség altt sem voltam rosszul.
2021. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
A teszt előtti napon is émelyegtem reggel, de csak 4 nap késésnél teszteltem.
2021. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%
4 nappal menzesz előtt már halvány pozi volt a tesztem. Kb. két héttel utána (6. héten) kezdődtek a rosszullétek.
2021. jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebbel azért teszteltem , mert menstruációs görcseim voltak már 3 napja, és nem jött meg, hiába olyan volt, mint amikor mensizek .
2021. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Csak kívülállóként ( tehát eddig egyik kommentet sem én írtam) kérdezem, miért lett az összes olyan komment lepontozva, ahol nem volt az írójának rosszulléte terhesség alatt?
2021. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%
A tipikus terhességi hányinger, rosszullét a terhesség 7. hetében szokott jelentkezni. Már, akinek van ilyen. Nekem is ekkor jelentkezett. Tehát 2 héttel a pozitív teszt után.
2021. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!