Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozó jövendőbeli kismamá...

Próbálkozó jövendőbeli kismamák vannak még itt? Ovulációs teszt, várandós vitamin? Ti mivel készültök fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most először figyelem ovulációs teszttel a 28 napos már jó ideje elég szabályosan beállt ciklusomat. 4 hónapja szedek várandós vitamint. Femibion babavárás 1 hónapig majd azóta trimsztert szedem. 11 és 13. Ciklusnapon (hétfő kedd) negatív ovulációs teszt majd tegnap pozitív volt. Ma újra negatív. Szombat vasárnap kedd voltunk együtt. Tegnap a férjem üzleti úton volt. Ma holnap holnapután még próbálkozunk. Szerintetek gond hogy pont a pozitív lh teszt napján nem tudtunk? :(



2021. júl. 1. 20:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lh tesztet is kell vegyek vagy 100 db hogy elkapjam mikor van
2021. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A neten lehet rendelni kb 2 nap kihozzák, 120 körüli db áron, van 10.15.20 erösségű. Nekem a 15 mutatja és a facelle is.

Babatervezőn rendelem,afacelle rossmannos.

2021. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11 valamit valamiért, ha egyszer a naptáras módszer nem válik be.
2021. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem így nézett ki ebben a hónapban.

11.ciklusnap 20:00kor tudtam csak tesztelni az a legfelső.

A többit mindig 16 órakor csináltam és a 13.ciklusnapon volt számomra pozitív. 24 órával később csináltam a következő kettőt ugyanabból a pisiből. Először azt hittem hátha a teszt rossz. Furcsa volt hogy lement ilyen hamar az lh szintem. 25-ös erősségű teszt.

2021. júl. 2. 11:07
 15/19 anonim ***** válasza:
De lh tesztet mikor kell elkezdeni és meddig?
2021. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
11-es. Igaz kezdő vagyok az ovulációs tesztek terén de van hozzá útmutató mikor érdemes elkezdeni a tesztelest. Általában a menstruáció első napjától számolva 10 nap. De ha egy héttel utána kezded az sem árthat ha bizonytalan a ciklusod hossza. Viszont azóta én is olvastam hogy napi 2 sem árthat.
2021. júl. 2. 11:10
 17/19 anonim ***** válasza:

Itt egy 15 és 20 ennyit számít, nekem is volt olyan, hogy délelőtt szép pozitív estére meg már alig látszott.

[link]

2021. júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van egy részletes leírás.

Nekem 28 napos a ciklusom 11.naptól érdemes. Akinek mondjuk 40 napos, neki 23. nap

2021. júl. 2. 11:13
 19/19 A kérdező kommentje:

17-es. Nekem is van kettő 15ös erősségű de azokat még nem használtam. Azt azért vettem ha egyáltalán nem lenne pozitív eredményem a ciklusom során.

Én amit képen küldtem pozitívnak gondolom igaz nem teljesen ugyanolyan erősségű a két csík de talán elég nagy változást mutat a másik 4 hez képest

2021. júl. 2. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!