Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Joggal félek, hogy egészséges...

Joggal félek, hogy egészséges lesz-e a jövendőbeli gyermekem a covid oltás beadása után?

Figyelt kérdés
Első baba lenne és kb 2 év múlva szeretnénk vállalni.
2020. dec. 27. 12:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem joggal félsz.

Melyik konteó alapján aggódsz?

Nem módosítja a genetikádat (fake news), nem tesz meddővé.

2020. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
52%

Én félnék...

Illetve nem csak a gyerek miatt, hanem magam miatt is.

Ki tudja milyen következményei, mellékhatásai lesznek 5-10év múlva. Akár közvetlen, akár közvetetten...

2020. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
43%

Tok mindegy, hogy joggal vagy sem, ha félsz olyan mindegy. Nem kell elméleteket gyártani arról, hogy ezzel akarják csökkenteni a népességet.

A két év múlva születendő gyereked egészségét semmivel se fogja jobban befolyásolni, mint az összes többi oltásod, vagy szedett gyogyzsered.

2020. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
34%
Van okod félni, ez az egész nem egy influenza vírusról szól. Félelmetes a sötétség, akik ezt nem látják..
2020. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Andizsuzsi ***** válasza:
51%
Egy csomó minden ellen be vagyok oltva, mégis egészségesek a gyerekeim. Pedig ők is be vannak oltva egy csomó minden ellen.
2020. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
51%
Én ezzel kapcsolatban azon gondolkodtam, hogy ha a vakcinával irtanák ki a népességet, akkor az elsöként beoltott orvosok, ápolók vesznének oda, utána, akár egy rosszul elsült hasmenésbe is belehalhatnánk, ha senki nem tudna infúziót bekötni, úgyhogy nincs sok értelme ennek a vakcina félelemnek, persze egészséges félelem bennem is van, de ha belegondolsz gyerekkorodban már hány oltást kaptál, nem egy új eljárás ez, a leendő babának szerintem semmi baja nem lehet ettől, pláne nem évek múlva. A terhességgel mindig nagyon óvatosak, első trimeszterben például semmilyen gyógyszert nem vehettem be.
2020. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
53%

5ös! Igen be vagy oltva te is és a gyerekeid is. Olyan oltóanyagokkal, amiket évtizedekig teszteltek....

Nem 1év alatt összedobtak.

Ki tudja hosszútávon mit okoznak?!

2020. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
69%

Alapvetően a kötelező oltások mellett kiállok. Nem gondolom, hogy ezzel ki akarják irtani a világot. De azt SENKI nem tudja, h hosszútávon milyen hatásai lesznek.


De nem baj, kellenek a nagy oltáspártik is, hátha miattuk nem lesz kötelező azoknak, akik nem kérnek ebből...

2020. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
36%
#6 Lehet ők nem azt kapják meg, erre nem gondoltál? Lehet csak egy vitamin injekcio
2020. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
46%
7 nem egy év alatt dobták össze, de úgy látszik sokan elfelejtették, 2003-ban volt egy sars járvány, akkor "dobták össze". Ha olyan borzasztóan veszélyes lenne, gondolom nem oltatná be magát az összes orvos.
2020. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!