Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi hetek számítása...

Terhességi hetek számítása hogyan? Szívhang mikortól?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki ha butának tűnik a kérdésem, de amikor azt mondják, hogy 5-7 hetesen hallható a szívhang akkor azt honnan számolják?


Utolsó mensi 1.napjától vagy amikor késik a mensi azaz a nő terhes? (Terhességi teszt +)


Nőgyógyászok mindig az utolsó mensi 1.napjától indulnak ki.


Esetemben az utolsó mensim május 30.volt. Június 29.én nem jött meg, tesztem + lett.


Azaz a nőgyógyászok számítása szerint 4 hetesnek felelek meg, de valójában 2 hetes vagyok hiszen Június közepén ovuláltam es akkor fogant meg, és ezért nem jött meg Június végén.


Tehát akkor magzati szívhang kb.mikor lesz hallható?



2021. júl. 2. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menstruációtól számold. De jól látod,a terhesség első két hete valójában még nem terhesség.
2021. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció első napjától számolják, vagyis jelenleg a 4. hét végen vagy. Ráérsz orvoshoz menni a 7. hét környékén, addigra már valószínűleg lesz szívhang is. Március elejére leszel kiírva.
2021. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A dokim július 13-ra adott időpontot,durván 2 hét múlva...akkor szívhang még esélytelen jól sejtem?


Hiszen július 13.án kb.6 hetes leszek...

2021. júl. 2. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Háát, határeset, előfordulhat, hogy lesz már de nem biztos.
2021. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Volt már szivhang?
2021. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!