Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció pontatlan számítása...

Ovuláció pontatlan számítása miatt, mikor mutatható ki a terhesség?

Figyelt kérdés
Az lh teszt március 25-én, szombaton volt pozitív, együtt is voltunk férjemmel az utána lévő napokban. Mára nem várom a menzeszt. Előző hónapban, az lh teszt pozitív jelzése után két nappal lehetett ovulációm, mert rá 14 napra jött meg. Előfordulhat, hogy most is az lh teszt után két nappal volt ovulációm, és azért még nem múlt el a 14 nap, és ezért késik, vagy esetleg terhes vagyok? Mikor lenne érdemes tesztelnem először? Holnap reggel?
2017. ápr. 9. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Kimaradt mensi első napjától, vagy aktus után 14 nappal érdemes tesztelni.
2017. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor ovulálsz, amikor a teszt negatív a pozi után. Szal x, de én biztos tesztelnék holnap :-)
2017. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak a pozitív lh jelzést vártam meg, utána már nem csináltam tesztet, de gondolom legkésőbb két nappal a pozitív után lesz negatív .
2017. ápr. 9. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb (nem most, majd a köv. terhességnél ;-) ) várd meg az első negatív napot! :-)
2017. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Remélem tényleg baba lesz :)
2017. ápr. 9. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!