Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hamar érdemes tesztelni...

Milyen hamar érdemes tesztelni? Olyan érdekelne aki korán tesztelt és baba is lett.

Figyelt kérdés
8. Dpo-n vagyok. 5.-7.-ig egyhe szurkálást éreztem. Tegnap egyetlen csepp barnázás. Ma reggel hányingerem volt és érzékenyebb lettem a szagokra. Elindult volna a hcg termelődés? 10-es tesztem van itthon. Próbálom kibírni 12.dpoig de nehéz.
2021. júl. 9. 13:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

1-es, nyilván terhesebb nem leszek... de olyan munkahelyem van, ahol jelenleg munkaerőhiány van (nem véletlenül) és mondjuk várandósan jelezhetem, hogy az állapotomból adódóan nem vállalok annyi mindent. nem, nem szeretnék azonnal táppénzre menni, csak normálisabb munkakörülményeket. illetve több betegséget is hazavihetek, amik a magzatra károsak lehetnek. a férjem mondta is, hogy mondjak fel inkább, de pár hónapot adtam még ennek a helynek, a fizetés sem rossz, illetve nem most szeretnék munkanélküli sem lenni.


5-ös, én is olvastam ezt a hormonprobléma dolgot. nem barnázás volt, szerintem érthetően írtam le: egy csepp!

van már egy fiam, 8 éves, vele ugyanez volt. jött egy csepp sötétvörös vagy barna, azt hittem megjött, majd mégsem (nem emlékszem mennyivel az elmaradt menzesz előtt, hiszen régen volt...)


köszönöm mindenkinek, aki megerősített benne, hogy igenis van olyan, hogy korán jelez a teszt, már sok hasonlót olvastam én is. hányingerre én is gondoltam, hogy más is lehet, első terhességem alatt sem hánytam egyszer sem, csak hányingerem volt többször. akkor a szagérzékenységnél fogtam gyanút legelőször! de két hét késés után csináltam először tesztet, így nem tudom korábban pozitív lett volna vagy sem


férjem már tegnap este nem hagyott békén azzal, hogy én már biztos tudok valamit... megmutattam neki a bontatlan teszteket, hogy még korai, nem tudom. azt mondta biztosan érzem :D és ő is látja, hogy a melleim megduzzadtak... de még próbálok kivárni legalább keddig (jövő péntekre nem várom)

2021. júl. 9. 14:44
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es.

Hányinger nekem is furcsa lenne ilyen korán emiatt, csak olvastam (sztem itt GYK-n) hogy a hcg okozhatja, eddig nem gondoltam erre, inkább a nagy melegre, de elég sokat iszom.

valamennyire szoktam érezni a peteérést, mert szurkál és görcsöl picit illetve folyásom is van olyankor. ebben a hónapban néztem először ovu teszttel. 28 napos a ciklusom így a 11. naptól teszteltem, 13. ciklusnapon volt pozitív, másnap már halványodott, így 14. napon lehetett a peteérés.

együtt 9,10,12,14,15. ciklusnapon voltunk ami az ovu közelében volt, szóval elméletileg elkaphattuk :D

2021. júl. 9. 14:49
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 9 dpo n mutatni szokta, de az utolsónál délután teszteltem időn túli haloványat reggel még biztos - lett volna
2021. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Teszteltél?
2021. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnos nem kellett. 1 nappal előbb megjött :(
2021. júl. 15. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!